OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Nie żyje 5 osób. Ciężarówka z naszego regionu (foto + video)

Do niewyobrażalnej tragedii doszło we wtorkowe południe w miejscowości Elżbietów koło Sochaczewa. W wypadku zginęło 5 osób, w tym troje dzieci. Okazało się, że samochód ciężarowy biorący udział w zdarzeniu jest z naszego regionu.

Wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu drogi krajowej 92 z lokalną drogą.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca skodą, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu pojazdem ciężarowym. Zadysponowani na miejsce strażacy by dostać się do osób z osobówki, musieli użyć sprzętu hydraulicznego. Na miejsce zadysponowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Policjanci ustalili, że autem kierowała 47-letnia kobieta. W aucie znajdowała się jej 9-letnia córka. Pasażerką była również inna kobieta w wieku 39 lat, a także jej dzieci w wieku 4 i 7 lat. Wszyscy zginęli na miejscu. Kierowca samochodu ciężarowego nie odniósł żadnych obrażeń.

Jak udało się ustalić, ciężarówka jest związana z podkaliską firmą. Kierował nią mieszkaniec wsi Czartki w gminie Żelazków.

Z opublikowanego nagrania wynika, że kobieta zignorowała znak STOP i z dużą prędkością wjechała na skrzyżowanie. Tam ciężarówka uderzyła w jej bok. Zawodowy kierowca teoretycznie powinien jechać 70 km/h.

Nagranie wideo dostępne pod adresem
https://streamable.com/csm4tx

POLECANE NEWSY
46 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marzena
5 miesięcy temu

To się w głowie nie mieści ona jechała jak w jakimś transie jakiejś grze uda się albo nie uda😡

kierowca bombowca
5 miesięcy temu

do krytyka ale ty masz naj**ane w dyni czy ta masz radar w oczach ogladajac filmik to ja ci powiem jedno tiry maja ograniczniki nie przekroczy predkosci o 10 na godzine tolerancja jest 5 a z tego co widzialem baba zapi***alala ponad 120 grubo ponad 120

Obserwator
5 miesięcy temu

Nie wiem czy czasem to nie było samobójstwo rozszerzone?

O S W
5 miesięcy temu

Smutne jest to, że samobójczyni nie dała kierowcy ciężarówki nawet cienia szansy na żadną reakcję, jechała szybko jak pocisk niczym na autostradzie, masakra … szkoda jedynie kierowcy ciężarówki, pasażerów, szczególnie nic nie winnych dzieci, pasażerka też jakaś dziwna, że nie zareagowała na jazdę kierowcy, widać prędkość nie była mała, to nie było zwykłe wymuszenie pierwszeństwa przejazdu, nawet nie wiem co to było, ciężko to w ogóle opisać …

Breko
5 miesięcy temu

Można zrobić progi zwalniające ,wysepki , zwężenie jest dużo sposobów a światła to już przeszłość.

Zbychu
5 miesięcy temu

Tak bywa jak się ignoruje znaki drogowe zapłaciła najwyższą cenę swoją nieodpowiedzialność szkoda że inni ucierpieli

Kierowca
5 miesięcy temu

Dobrze że kierowca ciężarówki przeżył.

Scania
5 miesięcy temu

Sama jest sobie winna !!!! Pierwszeństwo przejazdu to świętość !!! A rozglądanie się na boki i myślenie za innych kierowców to dodatkowy stres !!!! Wystarczająco jest męcząca trasa jak dziennie trzeba przejechać kilkaset kilometrów !!!!

Maik
5 miesięcy temu

Kierowca tira jechał przepisowo i pewnie drogą z pierwszeństwem nie ma teraz kogo obwiniać wielka tragedia

Góral
5 miesięcy temu

Krytyk ja czytając Twój komentarz określam,że Ty jesteś po prostu zwykły debil.Dzon,kto to lub co to jest tirowiec???

46
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x