OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Need for Speed – edycja na Rondzie Bankowym (wideo)

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w sobotę o godzinie 23.33 na Rondzie Bankowym. Według relacji świadków motocyklista i kierowcy kilku aut szybko jeździli w rejonie ulicy Wrocławskiej i Chopina. Jeden z nich wpadł na wysepkę i skasował barierki ochronne. Wszystko zarejestrowała kamera.

Kierowca mercedesa wyjeżdżał od strony ulicy Chopina w Głogowską. Na nagraniu widać jak samochód leci bokiem, uderza w krawężnik. Ze zdjęć dowiadujemy się, że wpadł na wysepkę rozdzielającą pasy ruchu na bardzo uczęszczanym przejściu dla pieszych. Mercedes następnie jechał pod prąd w kierunku targowiska. Tam porzucono pojazd na parkingu. Policjanci otrzymali zgłoszenie po 20 minutach.

Po stwierdzeniu uszkodzonych barierek dostrzegli ślad po wycieku płynu eksploatacyjnego. Ten doprowadził ich do porzuconego auta. W samochodzie nikogo nie było. Pojazd zarejestrowany jest w gminie Mikstat w powiecie ostrzeszowskim. Policjanci wezwali holownik i zabezpieczyli samochód do czasu wyjaśnienia kto kierował i jaką karę otrzyma.

Do usunięcia 300-metrowej plamy wezwano straż pożarną. Zanim powiadomiono policję inny z kierowców został nagrany jak jedzie pod prąd ulicą Głogowską.

POLECANE NEWSY
81 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
DzielnaSukaLatarniana
4 miesięcy temu

A jaki jest finał, wszyscy szczęśliwie się rozeszli i po sprawie?, czy może policja udała się np. do jego miejsca zamieszkania, czy podjęto próby poszukiwania sprawców? Czy przejrzano monitoringi w którym kierunku odjechali? Czy zostanie ustalone, czy kierowca był trzeźwy? Jak ja widzę tę milicję, to płakać się chce, a gdyby przejechał dziadka na pasach i uciekł, to też by milicja przyjechała ustaliła, że dziadek nie żyje, a barierki połamane i pojechali z powrotem grać w karty na komende?

bob
5 miesięcy temu

„do emil” – chłopak dobrze jeździ ? nie ośmieszaj się, na filmie widać kompletny brak doświadczenia, baran coś próbuje, ale mu nie wychodzi, zanim zacznie świrować na jezdni, niech poćwiczy na parkingu. Poza tym trzeba być skończonym idiotą, żeby podawać swoje prawdziwe dane w necie – wskakuj szybciutko pod pierzynkę mamusi, a nie udajesz kozaka przed monitorem. Ura bura szef podwóra, a na Komedzie prują się jak stare gacie.

Roman tyk
5 miesięcy temu

Skasował barierki. Skasować auto.

Tp
5 miesięcy temu

Na filmie nie widać, aby Mercedes trafił w barierki. Krawężnik zaliczył ale barierki zostawił całe.

Pierwsze niebieskie Audi to jakiś kmiotek.
5 miesięcy temu

Koker podoba mi się. Brawo.

Przemysław Makowski
5 miesięcy temu

Oczywiście że auto ma nie za swoje.debil jeden.jakby miał sam zarobić na nie to by szanował a nie robił z dróg publicznych tor rajdowy.dla hejterow:co gdyby wjechał w kogoś z Twojej rodziny?

Koker
5 miesięcy temu

Emil ty pustaku najchętniej obiłbym ci ryja kmiocie.Pewnie nosisz rury i śpisz z matką cwelu.

nie członek
5 miesięcy temu

Kmioty szaleją…na pole gumofilce glebe orac i won z miasta….

Pierwsze niebieskie Audi to jakiś kmiotek.
5 miesięcy temu

Pierwsze niebieskie Audi to jakiś kmiotek. Jaki kolor ma pierwszy pojazd oszołomów na nagraniu? Emil za dużo ćpasz. Chłopak „dobrze jeździ” najlepiej po barierkach. Jeżeli ta jazda dla ciebie jest dobra to nagwintuj sobie głowę od nowa.

Last edited 5 miesięcy temu by Pierwsze niebieskie Audi to jakiś kmiotek.
Emil
5 miesięcy temu

Czemu każdy taki cwany pisze w internecie pisze głupoty a nikt tu nie potrafi napisać swojego imienia czy nazwiska banda cweli jak dla mnie chłopak dobrze jeździ a każdy już ocenia i mówi ze taty autem a co to w pola w młodzi ludzie nie mogą dobrze zarabiać to ze wam kurwy nie wychodzi to nie znaczy ze innym nie może się powodzić a tak w nawiasie niebieskie audi nie jeździ po ostrowie baranie a jak chcesz spisać rejki to ci mogę podać

81
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x