Zatrzymano dwóch pedofilów

Jak ustalił portal zpleszewa jeden z pedofilów miał wykorzystać chłopca w domu. Drugi małą dziewczynkę przed sklepem.

– 16 czerwca o godz. 15.30 wpłyneło zgłoszenie dotyczace dopuszczenia sie innej czynności seksualnej wobec małoletniego – informuje portal zpleszewa.pl st. asp. Monika Kołaska, rzecznik prasowy KPP w Pleszewie.

Do tej sprawy zatrzymano 41-latka, mieszkańca gminy Pleszew.
Jako „znajomy rodziny” miał wykorzystać 11-letniego chłopca w jednym z domów w Pleszewie.

Podejrzany został tymczasowo aresztowany. W podobnym okresie czasu zatrzymano 51-letniego mieszkanca gminy Czermin k. Pleszewa. 18 czerwca około godziny 14 miał się dopuścić innej czynności seksualnej wobec 8-letniej dziewczynki.

Pierwszy z mężczyzn w chwili zatrzymania wydmuchał półtora promila, a drugi 3 promile.

CZYTAJ  Poszukiwany za zabicie 2 osób

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kobieta
1 rok temu

I przestać chlać!

kobieta
1 rok temu

Jak facet łazi po ulicy w gaciach i podkoszulku albo i bez niego to jest ok? A jak dziewczyna się krócej ubierze to jej wina? Macie debile łapy i penisy trzymać przy sobie i tyle. To wy jesteście winni gwałtów i nic tego nie zmieni. Tacy z was prawdziwi Polacy i katolicy? To do kościoła modlić się o rozum, a w łapy różaniec żeby nie kusiło.

Makanaki
1 rok temu

A ilu kieckowych umoczonych w temat jest bezkarnych , normalnego człowieka to od razu wsadzą a tamtych niech ręką boska broni.

Kazimierz
1 rok temu

Może to prawda że Księża za ten brzydki czyn zostają przenoszeni do innych Parafii ale czy nie jest to samo wśród np Lekarzy Sędziòw Trenerów czy np wśród Wychowawców takiego Szaraczka jak wielu z nas szybko Sad ukaże Zapamiętajcie Sobie że kto przy Miedzi ten nie posiedzi nawet za takie czyny

Osw
1 rok temu

Małolat
Większego debila od ciebie nie widziałem chyba też jakimś pedofilem jestes

Małolat
1 rok temu

Tak ,tak to prawda. Dzisiejsze małolatki ubierają się bardzo wyzywająco. Pół dupy na wierzchu , a potem mamy efekty.

asd
1 rok temu

Szkoda chłopaków, prawda jest taka, że te dzisiejsze dzieci ubierają się jak prostytutki, każdego mogły by skusić po odrobinie alkoholu.

zBoczek
1 rok temu

I dlatego obracam stare baby. 😯

Beata
1 rok temu

Czy to prawda że zatrzymany to J……k?

Do bzi
1 rok temu

We Francji mason Macron już zalegalizował pedofilię.Tak że idzie to wielkimi krokami przez Europę. Zauważ że tam ,gdzie rządzą masoni żydowscy, tam jest otwarta prawna furtka dla uprawiania pedofilii.Biden w USA tez zbok z demencją ,bezwolna kukiełka lobby żydowskiego, które rządzi Ameryką a niebawem calym Światem.Aż strach powrotu Tuska do Polski,narazie zdobywa wtajemniczenia mistrzowskie masonerii rytu francuskiego…achch oddaliśmy władzę żydom, i to przez niewiedzę naszą.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Do bzi
16
0
Napisz co o tym sądziszx