Ostrowskie ulice znowu zalane

Zbiorniki retencyjne nie rozwiązały w pełni problemu zalewania ostrowskich ulic. Po opadach deszczu, w ilości 20 litrów na metr kwadratowy, zalane zostały tradycyjne miejsca w Ostrowie Wielkopolskim.

Po godzinie 5 rano, zgodnie z Alertem Rządowego Centrum Bezpieczeństwa, przez teren południowej Wielkopolski przeszła burza. Wodomierz wskazał sumę na poziomie 20 litrów na metr kwadratowy. Dla porównania Poznań został zalany przy 65 litrach.

Woda stała w takich miejscach jak ulica Harcerska, Kr. Jadwigi czy Reymonta.

Autor Mariusz mieszkaniec osiedla.

POLECANE NEWSY

34 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Krzychu
1 rok temu

Życie pokazuje, nasze miasto jak nasza pani Prezydent, wszystko pięknie na zewnątrz a w środku zgnilizna i rozpadająca się infrastruktura.

mieszkaniec
1 rok temu

Czy to prawda, że zalało też nowe biura pod salą sesyjną (dawny BOŚ?)

Do korwinisty
1 rok temu

Łoooo… ziomo obejrzał film „Twister”z dubbingiem, myśląc, że to polska produkcja Patryka Vegi, że trąby powietrzne występują na terenie Polski od zawsze, a Oklahoma City to nazwa dyskoteki w Czekanowie. Łeheeeee… grubo.

Statysta Szatanista
1 rok temu

Do jakiegoś tam przypadkowego korwinisty, który myślał, że robi dobrze mi odpowiadając: Po pierwsze primo- jesteś od Dudy. Przypomnijmy sibie 2 turę wyborów. Ukryta opcja pisowska
Po drugie- skoro według ciebie wichury i trąby powietrzne w Polsce są „normalne”, to powiedz to tej babci z Małopolski, co jej zerwało dach, która płacząc wydukała, że nigdy czegiś takiego nie widziała, a nie pitol w komentarzach swoich dyrdymałów.
Micdrop

Last edited 1 rok temu by Statysta Szatanista
hmm...
1 rok temu

To jest pikuś w porównaniu do tego co działo się w Poznaniu!

popapraniec od Korwina
1 rok temu

Tu jestem. I jestem od Korwina, nie od Du*y. Ulewne deszcze to nie jest pierdolec pogody, tylko normalne znane zjawisko.

Statysta Szatanista
1 rok temu

Gdzie są teraz ci popaprańcy od Korwina i Dudy, ci wolnościowcy z Konfy zakochani w węglu i spalinach, gdy pogoda dostaje coraz większego pierd0lca? Rozhuśtany klimat, ale jak takie się dzieje, to żaden prawicowiec nie pyta gdzie jest teraz Greta, bo ich samych nie ma, tylko o pierdołach, studzienkach i ściekach potrafią drzeć ryje.

czytelnik2
1 rok temu

Pamiętam jak kilka lat temu była susza to pislamscy ajatollahowie modlili się w sejmie o deszcz… dlaczego teraz nie modlą się o jego powstrzymanie??? Czarnek by się nadał.che….che…

poirytowana
1 rok temu

do Czytelnika
studzienka była zapchana pisakiem?? naprawdę? Jakiego koloru?

grażyna
1 rok temu

Parę ulic zalanych i wielka tragedia. Wina Tuska… O przepraszam, Beaty!

34
0
Napisz co o tym sądziszx