Ostrowskie ulice znowu zalane

Udostępnij
Tweet

Zbiorniki retencyjne nie rozwiązały w pełni problemu zalewania ostrowskich ulic. Po opadach deszczu, w ilości 20 litrów na metr kwadratowy, zalane zostały tradycyjne miejsca w Ostrowie Wielkopolskim.

Po godzinie 5 rano, zgodnie z Alertem Rządowego Centrum Bezpieczeństwa, przez teren południowej Wielkopolski przeszła burza. Wodomierz wskazał sumę na poziomie 20 litrów na metr kwadratowy. Dla porównania Poznań został zalany przy 65 litrach.

Woda stała w takich miejscach jak ulica Harcerska, Kr. Jadwigi czy Reymonta.

Autor Mariusz mieszkaniec osiedla.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

34 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Krzychu
2 lat temu

Życie pokazuje, nasze miasto jak nasza pani Prezydent, wszystko pięknie na zewnątrz a w środku zgnilizna i rozpadająca się infrastruktura.

mieszkaniec
2 lat temu

Czy to prawda, że zalało też nowe biura pod salą sesyjną (dawny BOŚ?)

Do korwinisty
2 lat temu

Łoooo… ziomo obejrzał film „Twister”z dubbingiem, myśląc, że to polska produkcja Patryka Vegi, że trąby powietrzne występują na terenie Polski od zawsze, a Oklahoma City to nazwa dyskoteki w Czekanowie. Łeheeeee… grubo.

Statysta Szatanista
2 lat temu

Do jakiegoś tam przypadkowego korwinisty, który myślał, że robi dobrze mi odpowiadając: Po pierwsze primo- jesteś od Dudy. Przypomnijmy sibie 2 turę wyborów. Ukryta opcja pisowska
Po drugie- skoro według ciebie wichury i trąby powietrzne w Polsce są „normalne”, to powiedz to tej babci z Małopolski, co jej zerwało dach, która płacząc wydukała, że nigdy czegiś takiego nie widziała, a nie pitol w komentarzach swoich dyrdymałów.
Micdrop

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Statysta Szatanista
34
0
Napisz co o tym sądziszx