Mocny wypadek motocyklisty na Zębcowskiej

Około 25-letni motocyklista doznał niemałych obrażeń po zderzeniu z Opel astrą. Na miejsce wysłano policję, karetkę i straż pożarną.

Ulicą Zębcowską w stronę centrum Ostrowa jechał motocyklista na KTM ENDURO (125 CCM). Z przeciwka w ulicę Kuźniczą skręcała kobieta. Nie dostrzegła motocyklisty. Ten uderzył w bok jej auta. Po zderzeniu spadł mu jeden but. Świadkowie mówili, że ma problem z ruszaniem się. Osoby postronne położyły poszkodowanego w pozycji bezpiecznej i podłożyli pod głowę coś miękkiego.

POLECANE NEWSY

44 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
bona
1 rok temu

Fajne autko tylko to złom nadaje sie tylko na Odalanowską Dlatego pękła ośka Kto dopuszcza do jazdy takie auta obuwie szpilki napewno pomogły na reakcje kierowcy

Lubię Sex
1 rok temu

Wy baby tylko do jednego się nadajecie i to nie zawsze , bo często leżycie jak kłody… A szczuć to wy potraficie , swoimi zderzakami albo ładnym kufrem hehe.

grażyna
1 rok temu

Kiedyś Big Cyc-e śpiewali „Facet to świnia”. Nic od tego czasu się nie zmieniło. Czytając wasze komentarze, uważam że nadal jesteście malutkimi, świńskimi męskimi szowinistami. Rozum malutki, w spodniach malutki, to trzeba się w internecie dowartościować. Ilu kierowców mężczyzn debili jeździ to widać na rondzie bankowym.

Yeti
1 rok temu

Wiadomo że kto mieszka na zębcowie widzi wszystko w odległości do czubka własnego nosa

Matylda
1 rok temu

Niech w końcu policja weźmie się do roboty i zacznie karać tych co celowo wydechy rozwiercaja powodując ogromny hałas strasząc dzieci zwierzęta i starsze osoby może jednemu z drugim chamowi i prymitywowy się to podoba ale nie ludziom na ulicy i w domach przy otwartych oknach niech sobie po swoim podwórku jeździ i robi hałas rodzinie ciekawe jakie to sa układy że przechodzą przegląd techniczny takie motory

Maly
1 rok temu

Drogówka miała płacone za każdego ukaranego to problemu z motorami by nie było

Szaleństwo
1 rok temu

Motocyklistów mi nie żal. Widzę codziennie jak jeżdżą. Ulica Majorka, Wylotowa, strzelecka, al Solidarności. I tak w kółko. Policja stoi Ale za dnia . A popisuwa zaczyna się od 23.

Punto
1 rok temu

Baba stworzenie Boże , jej miejsce jest w Oborze. Już mi instruktor na nauce jazdy powiedział , że niektóre baby w miarę jeżdżą a niektóre są tak głupie , że nigdy nie powinny wsiadać za kierownicę. Miał rację chłop , a doświadczony był po 50 tce siwy łeb.

Wróblewski
1 rok temu

Co to za kobieta? Trzeba ją napiętnować

Obserwator okolicy
1 rok temu

Na tej ulicy zap***dalają jak szaleni nie tylko motocykliści może to da do myślenia aby postawić kilka progów spowalniające jazdę bo sam znak 30 nic tu nie pomoże

44
0
Napisz co o tym sądziszx