Szykuje się świetna impreza na ostrowskim Rynku

Wakacje w Ostrowie rozpoczną się od występu bardzo przyjemnego zespołu Sound’n’Grace. To polski chór wykonujący muzykę gospel, soul, R&B i funk. Historia zespołu sięga 2005 roku, kiedy to Anna Żaczek-Biderman i Kamil Mokrzycki powołali projekt do życia. Przez ponad 15 lat istnienia artyści zdobyli serca słuchaczy w całej Polsce.

Od tytułu „Najlepszego chóru w Polsce” wg jurorów programu „Mam Talent”, po liczne współprace z takimi artystami jak Sylwia Grzeszczak, Mrozu, Afromental, Margaret, Zbigniew Wodecki czy Maryla Rodowicz.

Piosenki Sound’n’Grace można było usłyszeć również w filmie “Listy do M2” oraz w serialu “Prawo Agaty”.

MTV Europe Music Awards okrzyknął S’n’G „Najlepszym Polskim Wykonawcą 2015”, zaś album „Atom” w ciągu niespełna roku okrył się platyną.
Największe przeboje to “Dach”, “Na pewno”, “Idealnie”, utwór “100” z gościnnym udziałem Filipa Lato czy “Nic do stracenia” z Mrozem. Łącznie zespół wydał trzy autorskie albumy – “Atom”, “Życzenia” oraz najnowszy “Początek”, pochodzący z 2021 roku. Album promuje singiel “Nasz ślad” nagrany wspólnie z Kamilem Bednarkiem. Nie zabrakło również międzynarodowej współpracy. Utwór “Cut through” powstał przy udziale amerykańskiego wokalisty i producenta Josefa Hedingera. To kompozycja, nad którą pracowały topowe nazwiska ze świata muzycznego, m.in. 10-krotni zdobywcy nagród Grammy – Bruno Mars i Philip Lawrence.

„Początek” to piętnaście pełnych radości utworów, które są opowieścią o nadziei i próbie rozpoczęcia wszystkiego na nowo. Album idealny na współczesne czasy.
Zespół liczy ponad 18-stu wyjątkowych wokalistów. Koncertuje w składzie 10-osobowym, któremu towarzyszą jedni z najlepszych muzyków w naszym kraju.

Koncerty Sound’n’Grace to genialne głosy, niezapomniane dawka pozytywnej energii i muzyki zagranej na najwyższym poziomie.

Koncert odbędzie się w sobotę o godzinie 20.

https://www.facebook.com/events/1114999492239014/

POLECANE NEWSY

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bolek z Zymbcowa
1 rok temu

No ale po co i dla kogo ? Zamiast zaprosić jakiś porządny zespół taki jak Lady Pank lub Perfect to zapraszają jakąś popeline. To miasto kulturalnie umarło już dawno. Smutne ale prawdziwe…

Last edited 1 rok temu by Bolek z Zymbcowa
wyborca
1 rok temu

z okazji podwyżki za smieci prezent koncert dla mieszkańcow Ostrowka koszty nie grają roli

Ogurek
1 rok temu

Brawa za ten wpis. 1/10

virusek
1 rok temu

covid se potańcuje

Pener z Nowotki
1 rok temu

Przyjdę jeśli biderman obieca że odleci

smok
1 rok temu

To kiedy ten koncert ???

Sebol
1 rok temu

Ale samica , z wyra bym jej nie wygonił.

Konrad
1 rok temu

Na tym rynku to już chyba dosyć mają tych imprez a zwłaszcza nocnych współczuje mieszkańcom

8
0
Napisz co o tym sądziszx