Kobieta i zwierzęta zginęły w wypadku z udziałem seicento (aktualizacja)

W sobotę rano około godziny 9.30 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na drodze wojewódzkiej nr DW450 zderzyły się Fiat seicento oraz volkswagen golf.
W wypadku zginęła kobieta jadąca seicento oraz 4 kury.

Do wypadku doszło w miejscowości Torzeniec w powiecie ostrzeszowskim. Na skrzyżowaniu doszło do nieustapienia pierwszeństwa. Kobieta z Fiata zginęła na miejscu, a około 60-letniego mężczyznę przetransportowano w stanie ciężkim do wrocławskiego szpitala. Ucierpiały jeszcze dwie inne osoby i 4 zwierzęta.

Aktualizacja:
65-letnia mieszkanka powiatu kępinskiego, kierując samochodem marki fiat, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo pojazdowi marki volkswagen, którym kierowała 21-letnia mieszkanka gm. Doruchów. 61-letni pasażer fiata Seicento został przetransportowany lotniczym pogotowiem ratunkowym do szpitala we Wrocławiu natomiast kierująca vw karetką przewieziona do szpitala w Kępnie. Pasażer z pojazdu Volkswagen, mieszkaniec powiatu wieruszowskiego, nie odniósł widocznych obrażeń.
Na polecenie prokuratora zwłoki zabezpieczono do sekcji.

Według słownika języka polskiego: „ofiara”
3. «osoba lub zwierzę bezradne wobec czyjejś przemocy, które doznały jakiejś szkody lub straciły życie; też: rzecz wskutek czegoś zniszczona»

Więcej zdjęć pod adresem:
http://www.czasostrzeszowski.pl/index.php/2547-smiertelny-wypadek-w-torzencu

POLECANE NEWSY
9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Breko
7 miesięcy temu

Co ty chcesz od kobiety co ma 65 lat ! A twoja mama ile ma ?

dobre
7 miesięcy temu

kura nie zwierzę tylko ptak nielot !

Misteralfonso
7 miesięcy temu

Ale dlaczego Kury ?

Marysia
7 miesięcy temu

Co kogo obchodzi że zginęły kury

Kojarz
7 miesięcy temu

Szkoda tych kur. A mogłoby być tyle jaj jeszcze.

Ogurek
7 miesięcy temu

Znowu Kobieta… I do tego 65letnia…

***** ***
7 miesięcy temu

To nie telefon 😀 to nie gapiostwo 😀 to nie brak wiedzy w ruchu drogowym 😀 to ten PiS skurwiały to przez nich tyle nienawiści w narodzie , to przez nich te wszystkie wypadki . Precz z zasranym pisem do szamba z nimi .

Ursula von Leyen
7 miesięcy temu

Parlament Europejski gdy dowie się o czterech śmiertelnych kurach to na bank obetnie nam dotacje i stwierdzi że Polska to kraj niepraworządny i Pani Jourova od prawa Europejskiego stwierdzi że kokoszki bardzo cierpiały i w odwecie pozamyka polskie kopalnie .

Grandfather of Christ
7 miesięcy temu

Tak się kończy jazda z telefonem w łapie

9
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x