OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wypadek w Przygodzicach motocyklisty i toyoty (aktualizacja)

We wtorek popołudniu doszło do wypadku w Przygodzicach. Motocyklista zderzył się z samochodem marki toyotą. Na miejsce zadysponowano służby ratunkowe.

Wypadek miał miejsce w Przygodzicach przy skrzyżowaniu na Pardalin. Poszkodowany motocyklista doznał urazu ręki. Przetransportowano go do szpitala.

Policjanci zbadali trzeźwość obu kierowców. Obaj byli trzeźwi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca toyoty wymusił pierwszeństwo.

POLECANE NEWSY
12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
bc
5 miesięcy temu

Jakby ten motor jechał szybko, to by go zmiotło ze skrzyżowania. A na zdjęciu jest prawdopodobnie jakieś 1,5 metra od miejscu wypadku.

Mario
5 miesięcy temu

Po zniszczeniach widać że facet na moto nie jechał szybko a kierowca toyoty wymusił skręcając w lewo więc nie piszcie bzdur że „czysta” jechał na motorze.

iiiiiiiiiiii
5 miesięcy temu

MO masz racje. Jedziesz sobie spokojnie autkiem, patrzysz co jakiś czas w lusterka nic nie widać a tu nagle coś Cię wyprzedziło, nawet nie wiesz co. Jakby motocykliści przestrzegali przepisów to nawet jak ktoś wymusi pierwszeństwo to skończy się na delikatnych stłuczeniach.

Maly
5 miesięcy temu

I co roczny problem z motorami a Ostrowska policja nic nie robi

Draiwer
5 miesięcy temu

O 50 wolniej i każdy zdąży,a tak, lipa, Giry połamane, motór rozjeban- y, i po co.

Policjant emeryt
5 miesięcy temu

Mądre słowa MO . Debile na motorach nie mają pojęcia co robią . A prędkość to temat do dyskusji . Ja też uważam że jeśli jechał by 50 to uniknął by zdarzenia . Debili na jednośladach nie brakuje . Wiec pozostali zastanówcie się . A Ja też jeżdżę na motorze 😀😀😀

Patrz w lusterka
5 miesięcy temu

Słusznie piszesz! Ja prowadząc wóz cały czas śledze widok w lusterkach bo wiadomo że motocykle są wszędzie!

Do MO
5 miesięcy temu

Zastanów się co piszesz. Nie jechał szybko na bank bo tylko uraz ręki, a motocyklista w momencie uderzenia wylatuje jak z katapulty. Owszem, są świry co jeżdżą z dużą prędkością i takich nie żałuję ale nie można uogólniac.

Gold Wing
5 miesięcy temu

Jadąc w terenie zabudowanym ponad 100 km/h to nie jest motocyklista tylko osoba która posiada motor

MO
5 miesięcy temu

Podstawa to prędkość motocyklisty. Jeżeli pojedzie 50 km/h w terenie zabudowanym nie będzie wymuszeń przez samochody osobowe i ma możliwość uniknięcia zderzenia…. Są debile którzy kręcą w zabudowanym pod 200. Taki motocyklista powinien być traktowany jak mordercą. Znam gościa który zamyka licznik, 300km/h. Żadna osoba włączająca się do ruchu nie jest wstanie zauważyć tego pocisku….. 83m/ sekundę

12
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x