Rusza kolejny etap modernizacji stadionu miejskiego

Umowa na kolejny etap modernizacji Stadion Miejski w Ostrowie Wielkopolskim podpisaną. W miejskim budżecie zabezpieczono na ten cel 5 000 000 złotych. Wykonawcą inwestycji została ostrowska firma Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego, która w przetargu wystartowała z ofertą 4 106 324,05 złotych.

Prace ruszą po sezonie. Na remont czeka część trybuny Stadionu Miejskiego – od wjazdu polewaczek do Parku Maszyn. Zamontowanych zostanie tu blisko 2000 nowych krzesełek.

Dzięki tej inwestycji stadion zyska już inny wymiar – będzie nowoczesnym, bezpiecznym i przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych obiektem sportowym. Od kilku lat, systematycznie, podnosimy jakość naszego stadionu, by ostrowscy kibice mogli cieszyć się zawodami w godnych warunkach.

POLECANE NEWSY
10 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
karol3414
7 miesięcy temu

@ol: Rozumiem, że wg Ciebie za te pieniądze należ stworzyć niepotrzebne etaty w miejskich spółkach i zatrudnić na nich ludzi którzy nie będą mieli co robić? Czysty PRL.
Uświadom sobie, że takie zamówienia pozwalają utrzymać zatrudnienie lub nawet zwiększyć czasem w firmach które będą je realizować.

karol3414
7 miesięcy temu

@ttt: Chyba nie sądzisz, że wspomniane 2000 krzesełek zostanie przykręcone do wału ziemnego albo do starych desek?

amigo
7 miesięcy temu

Szkoda że nie ma chętnego na naprawę telebimu na którym wyświetlane są wyniki. Telebim posiada nieczynne sektory i ten stan trwa już od ubiegłego roku. Czyżby w Ostrowie nie było firmy elektronicznej która w ramach sponsoringu dokonałaby naprawy. Wstyd.

Przedstaw sie:*
7 miesięcy temu

Co z obiektem zaparowozownia? Pani prezydent się tak lansowała że tam powstaje super obiekt a nic się nie dzieje. Spokojnie można zacząć remont bo i tak aż 25% może oglądać z
Z krzesełek. NIEPOZDRAWIAM

do Tttt
7 miesięcy temu

do Tttt
ty tak na serio , czy chciałeś się ośmieszyć ?

ol
7 miesięcy temu

na h to komu potrzebne miejsca pracy lesery . atak swoja droga to te przetargi pwinny byc wnikliwie spraw

Tttt
7 miesięcy temu

Podzielcie te dobre 4 banki przez 2000 krzesel to wchodzi okolo 2 tys zlotych za sztuke.Ktos interes robi hehe

McJ
7 miesięcy temu

będzie nowoczesnym, bezpiecznym i przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych obiektem sportowym” … dopóki nie przyjedzie na 'derby’ ekipa Sebiksów z KKSu Kalisz i nie narobi chlewu.

Irena
7 miesięcy temu

NIK do urzędu miasta wprowadzić

WM
7 miesięcy temu

Dla wyjców,obszczymurów i zupy piwnej,po co ? Pieniądz wyrzucony w błoto ! Dla 7 meczów żużlowych w ciągu roku – tyle kasy ! A cały rok niszczeje.

10
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x