OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Rusza kolejny etap modernizacji stadionu miejskiego

Umowa na kolejny etap modernizacji Stadion Miejski w Ostrowie Wielkopolskim podpisaną. W miejskim budżecie zabezpieczono na ten cel 5 000 000 złotych. Wykonawcą inwestycji została ostrowska firma Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego, która w przetargu wystartowała z ofertą 4 106 324,05 złotych.

Prace ruszą po sezonie. Na remont czeka część trybuny Stadionu Miejskiego – od wjazdu polewaczek do Parku Maszyn. Zamontowanych zostanie tu blisko 2000 nowych krzesełek.

Dzięki tej inwestycji stadion zyska już inny wymiar – będzie nowoczesnym, bezpiecznym i przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych obiektem sportowym. Od kilku lat, systematycznie, podnosimy jakość naszego stadionu, by ostrowscy kibice mogli cieszyć się zawodami w godnych warunkach.

10 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
karol3414
10 dni temu

@ol: Rozumiem, że wg Ciebie za te pieniądze należ stworzyć niepotrzebne etaty w miejskich spółkach i zatrudnić na nich ludzi którzy nie będą mieli co robić? Czysty PRL.
Uświadom sobie, że takie zamówienia pozwalają utrzymać zatrudnienie lub nawet zwiększyć czasem w firmach które będą je realizować.

karol3414
10 dni temu

@ttt: Chyba nie sądzisz, że wspomniane 2000 krzesełek zostanie przykręcone do wału ziemnego albo do starych desek?

amigo
12 dni temu

Szkoda że nie ma chętnego na naprawę telebimu na którym wyświetlane są wyniki. Telebim posiada nieczynne sektory i ten stan trwa już od ubiegłego roku. Czyżby w Ostrowie nie było firmy elektronicznej która w ramach sponsoringu dokonałaby naprawy. Wstyd.

Przedstaw sie:*
13 dni temu

Co z obiektem zaparowozownia? Pani prezydent się tak lansowała że tam powstaje super obiekt a nic się nie dzieje. Spokojnie można zacząć remont bo i tak aż 25% może oglądać z
Z krzesełek. NIEPOZDRAWIAM

do Tttt
13 dni temu

do Tttt
ty tak na serio , czy chciałeś się ośmieszyć ?

ol
13 dni temu

na h to komu potrzebne miejsca pracy lesery . atak swoja droga to te przetargi pwinny byc wnikliwie spraw

Tttt
13 dni temu

Podzielcie te dobre 4 banki przez 2000 krzesel to wchodzi okolo 2 tys zlotych za sztuke.Ktos interes robi hehe

McJ
13 dni temu

będzie nowoczesnym, bezpiecznym i przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych obiektem sportowym” … dopóki nie przyjedzie na ‘derby’ ekipa Sebiksów z KKSu Kalisz i nie narobi chlewu.

Irena
13 dni temu

NIK do urzędu miasta wprowadzić

WM
13 dni temu

Dla wyjców,obszczymurów i zupy piwnej,po co ? Pieniądz wyrzucony w błoto ! Dla 7 meczów żużlowych w ciągu roku – tyle kasy ! A cały rok niszczeje.

10
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x