OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Będą zajęcia fitness w Parku Miejskim

Postaw na aktywność! Klub SKYfitness i Miasto Ostrów Wielkopolski zapraszają na zajęcia fitness na świeżym powietrzu. Spotkania będą odbywać się w każdą środę i czwartek na polanie Parku Miejskiego.

– Trening na świeżym powietrzu? Dlaczego nie! W każdą środę o godzinie 11 oraz każdy czwartek o godzinie 18 na polanie Parku Miejskiego spotkamy się z trenerami SKYfitness. Wspólne ćwiczenia na świeżym powietrzu to mnóstwo zalet dla naszego organizmu oraz dodatkowa porcja pozytywnej energii. Zabierzcie ze sobą wodę oraz wygodne obuwie sportowe i do dzieła! – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolski.

Zajęcia są bezpłatne, a podczas spotkań będą rozdawane vouchery do klubu SKYfitness. W czwartki o godzinie 18 odbywać będą się treningi otwarte dla wszystkich ostrowian, natomiast na spotkania w środy o godzinie 11 zapraszamy seniorów.

– Aktywność ruchowa na świeżym powietrzu odgrywa istotną rolę w ograniczaniu ryzyka zachorowania na schorzenia przewlekłe dotyczące narządu ruchu czy układu krążenia. Pomaga w zapobieganiu oraz w walce z nadwagą i otyłością, wpływa też korzystnie na zdrowie psychiczne, pomagając redukować stres i napięcie. Dołącz do nas w Parku Miejskim na polanie! – podkreśla Karolina Krzywda, manager klubu SKYfitness.

Zajęcia w Parku Miejskim są przeznaczone dla każdego – to lekkie ćwiczenia wzmacniające całe ciało połączone są z treningiem cardio, który pozwala poprawić odporność, a przy okazji spalić tkankę tłuszczową. Dzięki tym zajęciom wzmocnisz brzuch, wysmuklisz ramiona, a nogi nabiorą dodatkowej siły.

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Staszek
12 dni temu

Zaprzyjaźniona instruktorka przytuli nieco z budżetu miasta i pasuje. Podobnie się organizuje teraz kursy obsługi telefonów komórkowych dla seniorów. Pewna gruba pani z tvn za to 11 tys. od łebka bierze.

Antoni $ekspert
13 dni temu

Niezła pupcia na zdjęciu. Stringi przebijają przez leginsy 😀

Azorek
13 dni temu

Trochę przerobią nasze kupy,no i zapach będzie bardziej odczuwalny ! 😀

3
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x