OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zmarł lubiany proboszcz

Dotarła smutna wiadomość o śmierci księdza proboszcza, który był lubiany przez parafian i okolicznych mieszkańców. W wieku 73 lat odszedł ks. prałat Henryk Hołoś z parafii p. w. św. Barbary w Odolanowie, zwanego także kościołem „na górce„.

Święcenia przyjął 24 maja 1973 roku. Posługę kapłańską pełnił również w Wyganowie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że przyczyną śmierci mógł być zawał serca spowodowany problemami kardiologicznymi.

POLECANE NEWSY
21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gość
5 miesięcy temu

Dlaczego przed tzw szczepieniem na covid musisz podpisać deklarację ze DOBROWOLNIE się zgadzasz na przyjęcie tego czegoś. …koncerny farmaceutyczne w ten sposób nie odpowiadają ZA NIC. A propos przymuszania -bo zwolnią np z pracy – ZĄDAC NA PIŚMIE takiego warunku. Nikt nie napisze. NIKT. Bo to pogwalcenie podstawowych praw człowieka. Nawet na uczelni wojskowej gdzie polecenia się wydaje w formie rozkazu tego nie zrobią.

Parafianka
5 miesięcy temu

Ja czegoś nie rozumiem ?odnośnie zbierania pieniędzy na pogrzeb KS. Holosia .To co nasza parafia jest bez pieniędzy .Wstyd i jeszcze raz wstyd !

Maria
5 miesięcy temu

Czytam te wszystkie komentarze. Naprawdę żadnego szacunku do życia i śmierci. A tych od ogólnych haseł pytam, czy ten człowiek coś ci zrobił?

Gb
5 miesięcy temu

Gdyby się nie zaszczepił,to by żył.Smutne!

Biblia prawdę Ci powie...
5 miesięcy temu

Nikt kto nie narodzi się na nowo nie może wejść do Królestwa Bożego !!! Cytat z Biblii. Kościół Katolicki to zwiedzenie diabelskie , tylko Protestanci !!!!!!

Last edited 5 miesięcy temu by Biblia prawdę Ci powie...
Egon
5 miesięcy temu

Wieczny odpoczynek racz dać mu Panie !

Obywatel
5 miesięcy temu

Czy lubiany to liczba mnoga. Można sądzić ze przez cały naród polski. A ile ten klecha miał grzechów,? tego nikt się nie dowie?. Najwyżej na sądzie ostatecznym.

Gość
5 miesięcy temu

Szczepionka…
2 dawka…??? Coś zbyt dużo tych nagłych zgonów z powodów kardiologicznych

Mariola
5 miesięcy temu

Był wikarym w Ostrzeszowie. Ja pamiętam go z parafii Chrystusa Króla. Był lubianym kapłanem i miał życzliwe podejście do ludzi.

bartek
5 miesięcy temu

Trzeba byc BYDLAKIEM wypisujac takie chamstwa zadnego szacunku dla zmarlych i dla zywych.

21
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x