W Górznie rozbite wypasione BMW i Mercedes

Na drodze krajowej nr 11 w miejscowości Górzno doszło do zderzenia 3 aut osobowych. Uszkodzeniu uległy 2 całkiem nowe: BMW i mercedes oraz już dojrzałe renault.

Kierowca BMW z powiatu tureckiego jechał od strony Ostrowa Wielkopolskiego i skręcał w lewo w kierunku stacji paliw. Z przeciwka jechał mercedes z powiatu ostrowskiego. Jego kierowca widząc zajeżdżające mu drogę BMW, zaczął odbijać w lewo. Uderzył najpierw w BMW, a następnie rykoszetem w renault.

Żadnemu z kierowców nic się nie stało. Na miejsce wysłano OSP Sobótka do uprzątnięcia pozostałości po kolizji.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zatrzymano młodych motocyklistów bez uprawnień
Subskrybuj
Powiadom o

16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
marek
2 lat temu

beemwu i wszystko jasne, dziś jechało podobne na dwupasmówce lewym pasem, non stop, Ci z beemwu mają się za coś lepszego (oczywiście są wyjątki, jak wszędzie i takim należy oddać szacunek), a są w rzeczywistości maluczcy tylko mierzą swoje IQ w koniach mechanicznych…im większy kmiot tym lepsze beemwu i dalej wystaje łokieć z okna…..śmieszni ludzie…właściwie to chyba nawet żałośni…hmm?

Dzik
2 lat temu

O tak ,chłopaki że Sobótki są stworzeni do sprzątania.Powodzenia.😆😆😆

Kredek do Asklepiades
2 lat temu

Tak nie do końca. Bo znam gościa, który ma własną firmę, wille, samolot, kasy jak lodu. A jeździ przyrdzewiałą Renówką z 1993 roku. Na zadane mu pytanie, czemu sobie nie kupi nowego auta odpowiedział, że dopóki nie musi chodzić na nogach to nie widzi takiej potrzeby.

obserwator
2 lat temu

a takie ładne „amerykańskie” !!!.

Kierowca
2 lat temu

Ale drogie paliwo, jak na autostradzie

Lividium
2 lat temu

Pan redaktor dokarmiał że takie wypasione no z sredniej półki

16
0
Napisz co o tym sądziszx