MOCNE nagranie z potrącenia na targowisku

Na targowisku przy ulicy Witosa doszło do poważnie wyglądającego potrącenia. O godz. 11.43 mężczyzna w sędziwym wieku wchodził na teren targowiska od strony ulicy Witosa. Zewnętrzną drogą wzdłuż kiosków targowych jechał 75-letni kierowca.

72-letni pieszy w ostatniej chwili dostrzegł zbliżającą się skodę. Zamiast się zatrzymać, postanowił spróbować zdążyć przejść przed autem. W rzeczywistości wbiegł prosto przed maskę osobówki, co zakończyło się dość spektakularnym potrąceniem. Mężczyznę podrzuciło i upadł z drugiej strony auta. Podczas upadku spadł mu but.

Mężczyzna był przytomny, ale wymagał pomocy medycznej. Ratownicy z karetki przetransportowali mężczyznę do szpitala. Tam obrażenia nie zagrażały jego życiu. Policjanci po przeanalizowaniu nagrania z monitoringu uznali winę pieszego. Za spowodowanie kolizji został pouczony.

CZYTAJ  Ostatki w morsowaniu

46 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kierowca
11 miesięcy temu

Pouczony? Powinien mandat dostać!!

fugas
1 rok temu

ciekawe czy mozna ustalic z jaka predkoscia wszedl pieszy na droge

takie fakty
1 rok temu

dziady to powinny przed domem na ławeczce siedzieć, a nie szlajać się po targowiskach już nie mówię o jeździe autem w tym wieku.Skodziarz zaczął hamować, jak tamten piernik leżał już na glebie i jeszcze z metr zdążył ujechać, dobrze że spadł obok auta, bo inaczej zwyczajnie by po nim przejechał i kiszki by trzeba było do wiaderka zbierać…

Hieronim
1 rok temu

Nie zgodzę się z poprzednikami. Jak już niestety pieszy wpadnie na maskę to nie powinno się nagle hamować.Wiele wypadków skończyło się tragicznie jak odrzucony hamowaniem pieszy uderzył głową w asfalt. W takim wypadku lepiej żeby zsuną się po masce… niestety taka prawda.

Dominik
1 rok temu

Dwóch starszych gości wartych siebie. Jeden myślał że zdąży, drugi myślał że hamuje…

Ja
1 rok temu

2metry hamowania szybko jechał haha matoly a po za tym pieszy dopiero spojrzał w połowie drogi

Tito
1 rok temu

Warto zwrócić uwagę na moment w którym zaświeciły się światła hamowania w słodzie. Mniej więcej w momencie kiedy pieszy spadłz maski na ziemię. Z takim czasem reakcji kierowca powinien być uznany za niezdolnego do kierowania pojazdami machanicznymi

Niedzielny kierowca
1 rok temu

Za szybko? Nie wydaje mi się. Ja bym zwrócił uwagę na czas reakcji kierowcy. Jakim cudem zaczął hamować dopiero jak gościu spadł na ziemię?

Andrzej
1 rok temu

Ewidentna wina pieszego,wyszedł niespodziewanie z pomiędzy samochodów nie dając kierowcy szans na hamowanie !!!

Piotr
1 rok temu

Jak czytam idotyzmy wypisywane że kierowca to że kierowca tamto a co świętymi krowami pieszymi . Tu ewidentna wina pieszego . Wpis ze kierowca jechał za szybko czy ktoś wie ile kierowca jechał nie a już osad . Taki ci to naród polski zawsze krytyka

46
0
Napisz co o tym sądziszx