MOCNE nagranie z potrącenia na targowisku

Na targowisku przy ulicy Witosa doszło do poważnie wyglądającego potrącenia. O godz. 11.43 mężczyzna w sędziwym wieku wchodził na teren targowiska od strony ulicy Witosa. Zewnętrzną drogą wzdłuż kiosków targowych jechał 75-letni kierowca.

72-letni pieszy w ostatniej chwili dostrzegł zbliżającą się skodę. Zamiast się zatrzymać, postanowił spróbować zdążyć przejść przed autem. W rzeczywistości wbiegł prosto przed maskę osobówki, co zakończyło się dość spektakularnym potrąceniem. Mężczyznę podrzuciło i upadł z drugiej strony auta. Podczas upadku spadł mu but.

Mężczyzna był przytomny, ale wymagał pomocy medycznej. Ratownicy z karetki przetransportowali mężczyznę do szpitala. Tam obrażenia nie zagrażały jego życiu. Policjanci po przeanalizowaniu nagrania z monitoringu uznali winę pieszego. Za spowodowanie kolizji został pouczony.

CZYTAJ  Po ile będzie karp na Święta? Król karpi odpowiada

46 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kierowca
7 miesięcy temu

Pouczony? Powinien mandat dostać!!

fugas
1 rok temu

ciekawe czy mozna ustalic z jaka predkoscia wszedl pieszy na droge

takie fakty
1 rok temu

dziady to powinny przed domem na ławeczce siedzieć, a nie szlajać się po targowiskach już nie mówię o jeździe autem w tym wieku.Skodziarz zaczął hamować, jak tamten piernik leżał już na glebie i jeszcze z metr zdążył ujechać, dobrze że spadł obok auta, bo inaczej zwyczajnie by po nim przejechał i kiszki by trzeba było do wiaderka zbierać…

Hieronim
1 rok temu

Nie zgodzę się z poprzednikami. Jak już niestety pieszy wpadnie na maskę to nie powinno się nagle hamować.Wiele wypadków skończyło się tragicznie jak odrzucony hamowaniem pieszy uderzył głową w asfalt. W takim wypadku lepiej żeby zsuną się po masce… niestety taka prawda.

Dominik
1 rok temu

Dwóch starszych gości wartych siebie. Jeden myślał że zdąży, drugi myślał że hamuje…

Ja
1 rok temu

2metry hamowania szybko jechał haha matoly a po za tym pieszy dopiero spojrzał w połowie drogi

Tito
1 rok temu

Warto zwrócić uwagę na moment w którym zaświeciły się światła hamowania w słodzie. Mniej więcej w momencie kiedy pieszy spadłz maski na ziemię. Z takim czasem reakcji kierowca powinien być uznany za niezdolnego do kierowania pojazdami machanicznymi

Niedzielny kierowca
1 rok temu

Za szybko? Nie wydaje mi się. Ja bym zwrócił uwagę na czas reakcji kierowcy. Jakim cudem zaczął hamować dopiero jak gościu spadł na ziemię?

Andrzej
1 rok temu

Ewidentna wina pieszego,wyszedł niespodziewanie z pomiędzy samochodów nie dając kierowcy szans na hamowanie !!!

Piotr
1 rok temu

Jak czytam idotyzmy wypisywane że kierowca to że kierowca tamto a co świętymi krowami pieszymi . Tu ewidentna wina pieszego . Wpis ze kierowca jechał za szybko czy ktoś wie ile kierowca jechał nie a już osad . Taki ci to naród polski zawsze krytyka

46
0
Napisz co o tym sądziszx