Pościg zakończony poważnym wypadkiem (aktualizacja 3)

Peugeot z impetem uderzył w drzewo, a radiowóz ma lekko uszkodzony przód. To finał pościgu, który rozpoczął się jeszcze przed Skalmierzycami.

Kierowca peugeota nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe dawane przez radiowóz. Pościg wjechał na teren Skalmierzyc. Ostatecznie kierowca stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożne drzewo.

Do jego uwolnienia potrzebne było użycie sprzętu hydraulicznego. Dostęp do poszkodowanego wykonali strażacy ze Skalmierzyc. Następnie do akcji dołączyli strażacy z Ostrowa.

Kierowca peugeota ma 19 lat i jest mieszkańcem gm. Nowe Skalmierzyce. Po wypadku był przytomny.

Aktualizacja:
Pościg rozpoczął się aż w Biskupicach Ołobocznych, gdzie do kontroli próbował zatrzymać go patrol drogówki. Ich zdaniem mężczyzna jechał ponad 100 kilometrów na godzinę. Do samych Skalmierzyc jest 7 kilometrów. Przyjaciel uciekającego powiedział, że jest w trakcie leczenia. Ma to związek z substancjami odurzającymi.

Aktualizacja 2
19-latek odniósł obrażenia w postaci złamania uda i przedramienia lewego. Głowa nie została uszkodzoną, prawdopodobnie dzięki kurtynie powietrznej.

Aktualizacja 3

Peugeot uciekając w stronę Skalmierzyc zmuszał inne pojazdy do zjazdu z pasa jezdni. Cudem nie doszło do wypadku, zwłaszcza że były to godziny szczytu. Do pierwszej kolizji z postronnym autem doszło na łuku drogi Skalmierzycach koło banku. Później 19-lqtek zjechał z głównej drogi i doprowadził do pierwszej kolizji z radiowozem. Kiedy wjechał ponownie na główną drogę jechał w stronę Ostrowa.

Radiowóz wjechał na lewy pas. Przed restauracją Nastrojowa doszło do zderzenia radiowozu z osobówką w wyniku czego peugeot wypadł z drogi.

Prawdopodobnie podczas ucieczki lekko uderzył w inny pojazd, ale jego kierowca nie zatrzymał się.

POLECANE NEWSY

53 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jolanta
1 rok temu

Kiedy film z pościgu? Może czytelnicy coś podeślą

Zuch Chłopak
1 rok temu

Do cyganki na szkołę jazdy i kupić dacie. Jest młody, musi jeszcze poćwiczyć

Biedak
1 rok temu

Do skalm….do kolizji doprowadziła kretyńska jazda gówniarza kolizja była skutkiem tego że się nie zatrzymał ( wydawalo mu się że jest super driver ,a myślę że nie nadaje się do prowadzenia taczki. ,dupa nie kierowca) przestańcie go bronić ,on mógł kogoś zabić zrobić komuś krzywdę ,czy wy tego nie widzicie Policja. Reagowała na to co zrobił. Mogli spisać numery. Tak mowicie. Przypominam że normalny kierowca kiedy widzi patrol. Który go zatrzymuje. – zatrzymuje się. …koniec i kropka.
Młody uciekał. Czyli. Coś przeskrobał i,dlatego uciekał ..mnie szkoda tylko tego drzewa co uszkodził. I mam nadzieję że prawko zabiorą mu na stałe. ,bo jeździć nie potrafi a. Dobrze. Że policjantom nic się nie stało podczas tego poscigu

Skalm
1 rok temu

Do kolizji doprowadzili milicjanci. Ustalenie kierującego nie stanowiłoby żadnego problemu, chcieli pokazać siłę. Uderzanie radiowozem w auto uciekającego to już totalnie szczyt nieodpowiedzialności. Na szczęście kiedyś będziemy im emerytury zabierać.

O S W
1 rok temu

Kierowca któremu debil uszkodził auto podczas ucieczki nie zatrzymał się bo pewnie na bani albo i coś grubszego na sumieniu, co to się dzieje na tych drogach masakra jakaś …

Kierowca busa
1 rok temu

Bilans gnoj na drodze szkody koszty leczenia gnoja a jak wyjdzie że szpitala dalej będzie to samo może lepiej trzeba było go skasować to już odpad społeczny takich ludzi nie można uratowac i prędzej czy później kogoś okaleczy albo zabije

mieszkaniec
1 rok temu

kochane drzewa przy drogach sadzić ich jak najwięcej ! Znów komuś uratowało życie przed debilem.

Tadziu
1 rok temu

Handlarzy dopalaczami i prochami powinno się wieszać w więzieniach bez wielkich rozpraw tak jak w Chinach to jedyny sposób aby ocalić mlode pokolenie

Mruk
1 rok temu

I znów kolejny po uzywkach przed 30 powoduje wypadek pokolenie cpunow i pijakow i dupo smartfonek dno umysłowe i kolejny pasożyt na socjal

Mmm
1 rok temu

Przed wyjściem z wraku samochodu powinni mu podać morbital albo pawulon do żyły aby juz się nie męczył

53
0
Napisz co o tym sądziszx