Wydrapał sobie prawie pół miliona zł

Aż 465 tysięcy złotych trafiło do szczęśliwca z naszego regionu, który postanowił wydrapać sobie odrobinę szczęścia w ramach zdrapek dostępnych w punktach Lotto. Tak duża wygrana była dostępna w punkcie zlokalizowanym w Baszkowie (gm. Zduny, powiat krotoszyński).

Zdrapka nazywa się JUBILOTKA. Została wydana z okazji 65-lecia istnienia Totalizatora Sportowego.

Wizerunkowo JUBILOTKA to unikatowa piękność w stylu retro. By uczcić 65 lat wspólnych emocji i wygranych, w nazwę zdrapki wpisano logo Totalizatora Sportowego z lat 60. Ówczesne logo oparte było na schematycznej tarczy strzeleckiej, w której centrum znajdowała się lotka (oryginalnie z akronimem TS), co symbolizować miało celne typowanie i wygrane – informuje Totalizator Sportowy.

Koszt zakupu zdrapki JUBILOTKA wyniósł 10 złotych. Całkowita pula nagród to aż 23 mln 870 tys. zł. Dwie główne wygrane wyceniono właśnie na 465 tys. zł, 6 wygranych II stopnia po 10.000 zł, 80 wygranych III stopnia po 1.000 zł oraz mniejsze kwoty. Jedna z głównych nagród już padła. Ostatnia czeka na kolejnego szczęśliwca.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Opalali się na Piaskach
Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
.?.;
2 lat temu

Rondo to ja – koleś masz problem, zgłoś to do TSUE, Czaskowski i róża von schlezwig holstain go poprą, zakazać PiSowi rządzenia w Polsce.Po co PiS w Polsce jak mamy Makrele w Berlinie

Rondo to ja.
2 lat temu

Do Mariusz. To dobro będziesz spłacał do końca życia, twoje dzieci w wnuki. Tak że ciesz się swoim PiS dobrem a krzywda pokoleń. PiS da.

Mariusz
2 lat temu

Gorzej to już chłopaku było za PO teraz to już gorzej być nie może

Zupełnie podobny do nikogo
2 lat temu

Ostrow wielkopolski ulica błotna numer zachlapany!

Skowyrna i dzika oraz uszczypliwa
2 lat temu

Super. gratuluje 🙂

Sas
2 lat temu

Super! Gratulacje!

Dario
2 lat temu

Gratulacje

smss
2 lat temu

co to jest za kasa przy dzisiejszej inflacji. a ma byc gorzej

8
0
Napisz co o tym sądziszx