Anty izraelski baner nad obwodnicą Ostrowa

Na jednym z wiaduktów nad obwodnicą Ostrowa Wielkopolskiego został zawieszony baner z napisem: „Stop terroryzm Stop Izrael”. Ma to nawiązywać do działań wojennych odbywających się w rejonie Izraela. Giną tam między innymi cywile, a spór toczy się na linii Izrael – Palestyna. Dokładniej o konflikcie można przeczytać w ogólnopolskich portalach lub stronach zajmujących się konfliktami zbrojnymi.

Autorka zdjęcia napisała na swoim profilu na Facebooku:

„Niby nic a cieszy😍
Że ludzie potrafią myśleć a nie ulegać manipulacji 🤗
Kimkolwiek jesteś masz mój szacunek i uważaj ❤️”

A jakie jest Państwa zdanie w tym temacie?

POLECANE NEWSY

21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ukrainiec
1 rok temu

A ile żydków jest Sejmie i Rządzie?

Ukrainiec
1 rok temu

Zydki stosują metody zaczerpnięte z niemieckiej historii. Wniosek: były skuteczne. Pozbyto się problem żydowskiego w Europie.

Nie cierpię czosnku w keczupie
1 rok temu

Izrael pod dowództwem mordercy i złodzieja Natanijachu to najwięksi terroryści i zagrożenie dla światowego pokoju. Gdyby nie USA konflikt już by nie istniał. Żydzi to najbardziej zakłamany, egoistyczny i tchórzliwy naród świata. W czasie wojny zamiast chwycić za broń sprzedawali swoich biedniejszych braci aby ratować własną…. Od Polaków którym za ukrywanie Żydów groziła śmierć wymagali heroizmu…. Dziadek miał rację z Żyda Polaka nie zrobisz. Robią to do dzisiaj kłamiąc w żywe oczy. Świat patrzy i nic nie robi kiedy giną setki bezbronnych dzieci i kobiet, niszczone są całe osiedla budynków. Na ich miejscu powstaną nowe domy dla przyszłych żydowskich terrorystów. Niech żyje wolna Palestyna.

Kosovskaplanina
1 rok temu

Teraz NATO powinno dokonać humanitarnych nalotów na Izrael w celu przeciwdziałania czystkom etnicznym i mordowaniu palestyńskich cywilów

kit
1 rok temu

Palestyna miała być strefą autonomiczna ale niestety naród wybrany zagarnia pod swoje władanie coraz większe obszary pod przykrywka obrony swoich obywateli. sami pracuja na swoje postrzeganie przez ludzi na swiecie. nie mysłe tu o tzw elitach myślących poprawnie politycznie.

Prawda
1 rok temu

Terror stosuje Palestyna, Izrael się broni. To fakt. Przy okazji, wiecie, że uzbrojenie Palestyńczyków jest finansowane przez Iran?

Rado
1 rok temu

Lewica w akcji. Dżihad Wellcome. Z dwojga złego to już lepiej kibicować Syjonistom.

Mordehajm Blumsztajn
1 rok temu

M43 podaj liczby cywilnych ofiar po obu stronach

Muszka
1 rok temu

Nie stoję po zadnej ze stron ale Izrael robi z siebie pępka świata!

Ksiądz robak
1 rok temu

I bardzo ku..wa dobrze. Kto tego nie widzi ma klapki na oczach albo jarmułkę na głowie

21
0
Napisz co o tym sądziszx