Trwa nabór wniosków – Fundusz Grantowy

Do 31 maja br. organizacje pozarządowe mogą składać wnioski do kolejnej – 17 już – edycji Funduszu Grantowego Dobrego Sąsiedztwa dla Ostrowa Wielkopolskiego. W tym roku projekty mogą być realizowane do 15 listopada, ale muszą być dostosowane do panujących w danym momencie obostrzeń epidemicznych.

– Mamy za sobą bardzo trudny czas pandemii. Wiele osób odczuwa skutki psychiczne i fizyczne długotrwałej izolacji. Teraz, kiedy obostrzenia są stopniowo luzowane, chcemy dać możliwość organizacjom pozarządowym działać i odbudowywać te społeczne relacje, które odebrała nam pandemia. Wszyscy tego bardzo teraz potrzebujemy – mówi Karolina Krawczyk, prezes Stowarzyszenia Fundusz Grantowy Dobrego Sąsiedztwa dla Ostrowa Wielkopolskiego. – Zakładamy, że tegoroczne pomysły będą różnić się od dotychczasowych, choćby ze względu na nowe realia, w których musimy funkcjonować, jestem jednak przekonana, że naszym lokalnym społecznikom i działaczom pomysłów nie zabraknie.

Wnioski w tegorocznej edycji Konkursu Grantowego można składać do 31 maja br. Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na Fanpagu Funduszu Grantowego lub pod numerem telefonu 62 582 25 21. Ogłoszenie wyników zaplanowano na początek czerwca, tak by od 10 czerwca stowarzyszenia mogły przystąpić do realizacji swoich projektów.

 • FORMULARZ WNIOSKU.DOCX
  DOCX
  60.84 kB
 • KOSZTORYS.DOC
  DOC
  56 kB
 • HARMONOGRAM.DOC
  DOC
  35.5 kB
CZYTAJ  Po pijaku rozbiła auto teścia

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx