Łowcy pedofilów namierzyli kolejnego

Niespełna 30-letni Dominik okazał się osobą, która potrzebuje pomocy. Wcześniej pisał na czacie z rzekomą 12-latką. Sugerował jej, że skacze na nim 9-letnia koleżanka. Dodał też, że „będzie ją ostro ruchał.”

Dominik już raz był skazany za przestępstwo seksualne zwane potocznie pedofilię. W transmisji prowadzonej przez łowców pedofilów wyznał, że chciałby się leczyć i wie, że to co pisał jest złe i karalne. Jego zdaniem są to głupoty i bardzo żałuje swojego zachowania. Przedstawiciel Elusive Child Protection Unit Polska zadeklarował pomoc psychologa. Przyznał jednak, że Dominik jest ojcem i ma partnerkę, a mimo to doprowadzał do takich sytuacji.

– Czasami tak się zastanawiam na ch*j ja to robię. – przyznał Dominik.

Dominik dostał już rok w zawieszeniu. Zaoferowano mu pomoc, ale nie skorzystał z niej. Łowcy pedofilów przekazali podejrzanego funkcjonariuszom kaliskiej policji. Do akcji doszło w miejscowości Mycielin.

CZYTAJ  Rolnicy uwolnili zawodowego kierowcę

29 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Johny Bravo Hue Hue
1 rok temu

Wg polskiego prawa pisanie z nieletnią nie jest czynem zabronionym a tylko dopuszczenie do aktu sexualnego podlega karze ograniczenia wolności. Zawsze człowiek może użyć uzasadnienia że szedł do córki kolegi który pisał z jego tel bo jego się zespół i mu pożyczył swój bo miał dwa. Miał iść odebrać jakąś część a kolega który z nia pisał pojechał gdzieś na chwilę… Jak mu udowodnią ze to nie jest prawda?

hahaha
1 rok temu

na ch*ja to Ty teraz bedziesz nabijany jak za dawnych lat leszczu HA TFU

♧₩¥£
1 rok temu

Typowy Antypisowiec,homo

Max
1 rok temu

Jak to moj dziadek mówił „guma i wysoki próg”… odrazu wyzdowieje nygus jeden.

Miś
1 rok temu

Gdyby namierzyli klechę to sprawa by inaczej wyglądała, a przeciętnych kowalskich łupi się na każdym kroku, czyżbym się mylił????

Orangutan
1 rok temu

Chyba zacznę się umawiać z „dziećmi” na czatach i zostanę łowcą łowców. Idzie na tym zarobić?

ssm
1 rok temu

nie mam nic przeciwko takim akcjom i też jestem przeciw krzywdzeniu dzieci, ale dlaczego ta organizacja stoi ponad prawem i publikuje na zywo wizerunek sprawcy? Nie robi tego policja ani media. Przez takie działanie mogą się kiedyś mocno pomylić i zniszczyć komuś reputację nie mówiąc o najbliższej rodzinie. Dziwie się, że policja tak łatwo nawiązała współpracę z tym podobną organizacją – przecież sama ma o wiele większe zdolności operacyjne

Kamień
1 rok temu

Ma przesrane bo bozia mu rozum odebrała a to największa kara dla człowieka, stracił rodzinę i wolność. Niestety w innych krajach byłby bezkarnym, UE dąży do zalegalizowania takich praktyk pod naciskiem lewactwa i muzułmanów.

Dzik
1 rok temu

Z takimi cyckami zostaniesz najlepszym lachonem na celi.

Leszczu
1 rok temu

Brawo łowcy, współczucia rodzinie. Mocno do przemyślenia jest fakt upubliczniania wizerunku pedofila, ponieważ oprócz tego, że ma on charakter ostrzegawczy dla ludzi wokół niesie bardzo ciężkie konsekwencje dla jego dziecka i żony. Pomyślcie Państwo co dziecko teraz przeżyje w szkole i w środowisku, oczywiście z nie swojej winy.

29
0
Napisz co o tym sądziszx