Kierowca miał 3 promile. Jechali po kolejną wódkę

W Łąkocinach doszło do wypadku z udziałem audi a3. Samochód jadąc od strony Wierzbna na łuku wypadł z drogi. Po wpadnięciu na teren firmy budowlanej, samochód zatrzymał się na boku. Wcześniej uderzył w betonowy przepust.

W środku znajdowały się 3 osoby. Okoliczni mieszkańcy pomogli się wydostać trzem mężczyznom z wraku auta. Domniemany kierowca uskarżał się na uraz pleców i nogi. Kolejny miał uraz głowy. Dwie osoby z auta trafiły pod opiekę medyków oraz mężczyzna pomagający im się wydostać. Podczas ewakuacji rozciął sobie nogę.

Jak udało się ustalić, mieszkaniec Tarchał jechał wraz z dwoma kolegami, mieszkańcami Wierzbna i Ostrowa, po wódkę do sklepu w Łąkocinach. 3 promile nie pozwoliły trzeźwo ocenić sytuacji na drodze co zakończyło się spektakularnym wypadkiem.

Po przyjeździe służb jeden z uczestników wypadku zaczął się oddalać pieszo. Zauważyła to funkcjonariuszka z ostrowskiej drogówki, która przy pomocy dwóch druhów z OSP Łąkociny nie pozwoliła mu uciec. Mężczyzna zaczął się tłumaczyć, że on tylko szedł po papierosy. Chwilę później wylądował w radiowozie, a następnie na noszach został zabrany do szpitala.

POLECANE NEWSY

37 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wzk
1 rok temu

Do Pana pod nazwa zyczliwy
Skąd wiesz że w wypadku był A….. Po drugie skąd wiesz że ma dziewczynę i dziecko co ty z rodziny jesteś czy za kołdrę robiłeś że wszystkiego wiesz i piszesz na publicznej stronię ?!Nawet jesli to nie twoja sprawa pilnuj swojego życia kolego !

Rzyczliwy
1 rok temu

Adam ocknij się w końcu może coś Cię ten wypadek nauczy dziecko masz Dziewczynę lepiej płać na dziecko a nie przechlać poczytaj sobie niektóre komentarze te mądre a nie te głupie jak dojdziesz do Siebie tego Ci życzę. ZASTANóW SIĘ.

Radwan
1 rok temu

Katanima

Kmiotek w Auuułdi
1 rok temu

Czerwone spodnie , widać że wieśniak bez stylu i te czorne mokasyny , o ja yebie hehehe

.......
1 rok temu

Takim prawko zabierać dozywotnio. By się nauczyli że tak się nie jeździ.

kierowca ale trzeżwy
1 rok temu

moze p.Ziobro wreszcie doprowadzi do zmiany przepisów i się weżmie za tych pijaków pożal się Boże kierowców.

Peter
1 rok temu

Ruszysz wieśniaka zaraz Agro Unia się pojawi

Marcin osw
1 rok temu

Taki palant mógł zabić czyjeś dziecko lub cała rodzinę dać go na lincz przez ludzi

mieszkaniec
1 rok temu

Ciekawe skończyła się inpreza będzie pamiętał do końca życia Dobrze że nikomu się nic nie stało by musieli by mu paczki przynosić A tak zapłaci za straż policje i pogotowie za uszkodzony chodnik za wszystko nie licząc kosztów własnych i kar taniej by wyszło jakby wzięli taksówkę

Yhm
1 rok temu

Każdy niech zajmie się własnym życiem nie wypisujcie tutaj imion czy nazwisk bo to nie jest sprawa każdego po za tym jest coś takiego jak prywatność imion i nazwisk ale co niektórzy nie rozumieją .Trudno tragedia się stała może zaczną myśleć nie tylko o sobie ale też o swoich rodzinach alk czy inne używki to najgorsza rzecz jaka może być ale najgorsza to głupota ludzka i cwaniactwo chcąc pokazać przez to jacy to oni nie są . „Gdyby też nie latali z malotami” po alk i wgl to tragedia by sie nie stała tylko zajęli się własną rodzina .Nie mi to oceniać ale powiem tylko że może to coś ich nauczy i kare poniosą wszyscy a nie tylko jeden i miejmy nadzieję że gorsza tragedia się nie stanie!.

37
0
Napisz co o tym sądziszx