Kierowca miał 3 promile. Jechali po kolejną wódkę

Kierowca miał 3 promile. Jechali po kolejną wódkę

W Łąkocinach doszło do wypadku z udziałem audi a3. Samochód jadąc od strony Wierzbna na łuku wypadł z drogi. Po wpadnięciu na teren firmy budowlanej, samochód zatrzymał się na boku. Wcześniej uderzył w betonowy przepust.

W środku znajdowały się 3 osoby. Okoliczni mieszkańcy pomogli się wydostać trzem mężczyznom z wraku auta. Domniemany kierowca uskarżał się na uraz pleców i nogi. Kolejny miał uraz głowy. Dwie osoby z auta trafiły pod opiekę medyków oraz mężczyzna pomagający im się wydostać. Podczas ewakuacji rozciął sobie nogę.

Jak udało się ustalić, mieszkaniec Tarchał jechał wraz z dwoma kolegami, mieszkańcami Wierzbna i Ostrowa, po wódkę do sklepu w Łąkocinach. 3 promile nie pozwoliły trzeźwo ocenić sytuacji na drodze co zakończyło się spektakularnym wypadkiem.

Po przyjeździe służb jeden z uczestników wypadku zaczął się oddalać pieszo. Zauważyła to funkcjonariuszka z ostrowskiej drogówki, która przy pomocy dwóch druhów z OSP Łąkociny nie pozwoliła mu uciec. Mężczyzna zaczął się tłumaczyć, że on tylko szedł po papierosy. Chwilę później wylądował w radiowozie, a następnie na noszach został zabrany do szpitala.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Służby ratunkowe dobudziły śpiocha
37 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wzk
4 lat temu

Do Pana pod nazwa zyczliwy
Skąd wiesz że w wypadku był A….. Po drugie skąd wiesz że ma dziewczynę i dziecko co ty z rodziny jesteś czy za kołdrę robiłeś że wszystkiego wiesz i piszesz na publicznej stronię ?!Nawet jesli to nie twoja sprawa pilnuj swojego życia kolego !

Rzyczliwy
4 lat temu

Adam ocknij się w końcu może coś Cię ten wypadek nauczy dziecko masz Dziewczynę lepiej płać na dziecko a nie przechlać poczytaj sobie niektóre komentarze te mądre a nie te głupie jak dojdziesz do Siebie tego Ci życzę. ZASTANóW SIĘ.

Radwan
4 lat temu

Katanima

Kmiotek w Auuułdi
4 lat temu

Czerwone spodnie , widać że wieśniak bez stylu i te czorne mokasyny , o ja yebie hehehe

.......
4 lat temu

Takim prawko zabierać dozywotnio. By się nauczyli że tak się nie jeździ.

kierowca ale trzeżwy
4 lat temu

moze p.Ziobro wreszcie doprowadzi do zmiany przepisów i się weżmie za tych pijaków pożal się Boże kierowców.

Peter
4 lat temu

Ruszysz wieśniaka zaraz Agro Unia się pojawi

37
0
Napisz co o tym sądziszx