12-latka poraził prąd gdy wszedł na słup

Nastolatkowie bawili się w okolicy słupa średniego napięcia. Jeden z nich został poparzony prądem. Poszkodowany 12-latek został przetransportowany najpierw do szpitala we Wrocławiu, a następnie do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim specjalizującego się w leczeniu oparzeń u dzieci.

Około 17:00 trzech chłopców bawiło się w okolicy słupa średniego napięcia przy ulicy Staszica (niedaleko zakładów dawnego Lnu w Kamiennej Górze).

Jeden z chłopców wszedł na słup, a kiedy nie mógł utrzymać równowagi, chwycił przewód i został porażony prądem. Jeden z jego kolegów, nie chcąc dopuścić do upadku, przytrzymywał porażonego 12-latka. Trzeci z chłopców wezwał na miejsce pomoc.

Na miejsce przybyli strażacy, a także załoga lotniczego pogotowia ratunkowego.
– Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że stan dziecka jest bardzo poważny – mówi Paulina Basta, oficer prasowy KPP Kamienna Góra.

– Śmigłowiec pogotowia przetransportował ranne dziecko do szpitala przy ulicy Borowskiej we Wrocławiu, a stamtąd do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim.

POLECANE NEWSY
33 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jakub
1 rok temu

ten słup co się znajduje na ul Saszica to gdzie on dokładnie jest bo jak sprawdzałem na googlemaps to nie mogłem go znaleźć, to jest gdzieś blisko jakiegoś budynku cz bardziej w głąb za drzewami ?

Www
1 rok temu

Brak mi słów na te komentarze! Nie na wypadek tego chlopca, a na teksty „niby” dorosłych ludzi!!!!!

Last edited 1 rok temu by Www
karol3414
1 rok temu

Takie efekt promowania Meli, zamiast pokazywania go jako przykład głupoty.
Taki efekt tego, że za bezmyślność przyznaje się odszkodowania.

Do ???
1 rok temu

Oj ty to wychowasz dzieci….z takim podejściem i słownictwem!!!!! Normalnie rynsztok. Wyzywać dziecko od debili i gnojka!!! 12 lat to taki wiek że robi się różne rzeczy, nawet takie o których dorosły nawet nie pomyślałby, ale ty przecież nigdy dzieckiem nie byłeś, ty odrazu byłeś mądry, rozsądny…..tylko kultury nie zdążyłeś się nauczyć, ale co tam kultura najważniejsze że na żaden słup nie wlazłeś….a może szkoda bo dzisiaj nie musielibyśmy czytać twoich ordynarnych, chamskich i głupich komentarzy.

Kasica
1 rok temu

Dzieciary to mają pomysły. Masakra. A potem płacz

xxxx
1 rok temu

Do wychowawca i tym podobnym. Czy wy macie nasrane w głowach !!! Jak wy to sobie wyobrażacie ? stać przy dziecku 24 godz na 24 godz ? A jak się ma 2 lub 3 dzieci, to co zrobić ? kamery na głowach zamontować i siedzieć przed monitorem jak tylko się oddalają ?? Jakie tępaki to piszą !!!

Raz sierpem raz młotem czerwoną
1 rok temu

Tak się kończy hodowla dzieci przez rodziców… Przy pomocy smartfonów. Jak mawia lewacki pajac w okularach i czerwonych POrach.. RUBTA CO CHCETA.

wychowawca
1 rok temu

rodziców należy obciążyć wszystkimi kosztami żeby w końcu zainteresowali się swoim dzieckiem !

oo
1 rok temu

To już kolejny artykuł gdzie pisze się „został poparzony ” prądem! Prąd nie parzy tylko razi a efektem porażenia może być poparzenie.Radzę dowiedzieć się coś o czym się pisze.

Do Tomek
1 rok temu

O co chodzi z tymi lodami ekipy, bo pierwsze słyszę? To jakaś nowa gra komputerowa?

33
0
Napisz co o tym sądziszx