OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Akcja policji pod halą Arena

10 radiowozów przyjechało przed godziną 19.00 pod halę Arena. Dziś odbędzie się mecz, który może zapewnić zwycięstwo ostrowskiej drużynie.

Policja z Ostrowa we wsparciu funkcjonariuszy z Poznania spisuje ludzi i częściowo zasłania radiowozami ekran ledowy, na którym ma być wyświetlany mecz.

Osoby gromadzące się i bez maseczek są spisywane.

44 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
BmW master
13 dni temu

A co to za mecz ? O co grajom ? Kto sponsorem ? W dobie kryzysu i pandemii płacić komuś za kopanie piłki ???

Do Iris
13 dni temu

Sam jesteś jak mutacja indyjska. Wyłącz TV i zacznij myśleć. A w Indiach sami sobie tworzą zarazę brakiem higieny. Ganges – święta rzeka z której wypada napić się wody gdy obok płyną niedopalone zwłoki. A jeżeli chodzi o palenie zwłok na ulicach to było tak zawsze – tak robią ci których nie stać na kremacje. Żadna nowość – na Travel Chanel był o tym program.

dd
13 dni temu

było telebim na tagowisku miejskim ustawić tam policja nie chadza

NIEZGODNY
13 dni temu

Osoby krytykujące wystawienie telebimu to ten “zabetonowany” Ostrów . Przez takich ludzi to miasto wymiera ! Jest historyczny moment, drużyna może zdobyć pierwszy raz w historii mistrza kraju a “betony” pytają po co telebim ! Ja bym poszedł dalej! Po co ta hala ?! Po co stadion?! Trzeba wszystko zburzyć w Ostrowie i wrócimy do średniowiecza do waszych czasów

NIEZGODNY
13 dni temu

a tymczasem tego samego dnia w Kędzierzynie Koźle . feta i policji brak
Nic dziwnego, że chętnych do powitania mistrzów było mnóstwo. Około godz. 9:00 Zaksobus przyjechał na spotkanie z zarządem Grupy Azoty. Kwadrans później siatkarze mieli przejechać wyznaczoną trasą, by o godz. 10:00 dotrzeć do centrum Kędzierzyna-Koźla. Następnie spotkali się z kibicami.
Obrazki ze wspólnej fety obiegły sieć. Fani przygotowali nawet specjalne banery, na których było hasło tegorocznego występu ZAKSY, czyli “Panowie, łykamy to, jedziemy dalej!”.

Czytelnik
13 dni temu

Wstyd a miejscowe media nawet nie pokażą meczu w tv a policja gdzie jest jak są kolejki do szczepień i tłumy stoją bez braku dystansu 1,5 metra

Marcus
14 dni temu

Ciekawe czy jak jechali radiowozami z Poznania to mieli pozakładane maseczki. A teraz wielce sPISują za ich brak.

Jasnowidz
14 dni temu

Ten co zlecił, lub pozwolił na ustawienie tego telebimu powinien ponieść konsekwencje. Koniec kropka. Młodzi mają wywalone na wszystko. Bezstresowe wychowywanie się kłania a obrońców w brukowcu zawsze znajdą.

rondo
14 dni temu

Przechodziłem tam. Policja składa się w 80% z młodych panienek chłopczyków, chuderlaki że masakra. Jak oni przechodzą te całe procedury, to ja bladego pojęcia nie mam. Trzech pakerów dało by im niezły wycisk 🙂

konik polno-morski podgatunek wiejsko-miejski
14 dni temu

cymbały bez maseczek to pewnie od kuńfererancji ?

44
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x