Akcja policji pod halą Arena

10 radiowozów przyjechało przed godziną 19.00 pod halę Arena. Dziś odbędzie się mecz, który może zapewnić zwycięstwo ostrowskiej drużynie.

Policja z Ostrowa we wsparciu funkcjonariuszy z Poznania spisuje ludzi i częściowo zasłania radiowozami ekran ledowy, na którym ma być wyświetlany mecz.

Osoby gromadzące się i bez maseczek są spisywane.

POLECANE NEWSY
44 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
BmW master
8 miesięcy temu

A co to za mecz ? O co grajom ? Kto sponsorem ? W dobie kryzysu i pandemii płacić komuś za kopanie piłki ???

Do Iris
8 miesięcy temu

Sam jesteś jak mutacja indyjska. Wyłącz TV i zacznij myśleć. A w Indiach sami sobie tworzą zarazę brakiem higieny. Ganges – święta rzeka z której wypada napić się wody gdy obok płyną niedopalone zwłoki. A jeżeli chodzi o palenie zwłok na ulicach to było tak zawsze – tak robią ci których nie stać na kremacje. Żadna nowość – na Travel Chanel był o tym program.

dd
8 miesięcy temu

było telebim na tagowisku miejskim ustawić tam policja nie chadza

NIEZGODNY
8 miesięcy temu

Osoby krytykujące wystawienie telebimu to ten „zabetonowany” Ostrów . Przez takich ludzi to miasto wymiera ! Jest historyczny moment, drużyna może zdobyć pierwszy raz w historii mistrza kraju a „betony” pytają po co telebim ! Ja bym poszedł dalej! Po co ta hala ?! Po co stadion?! Trzeba wszystko zburzyć w Ostrowie i wrócimy do średniowiecza do waszych czasów

NIEZGODNY
8 miesięcy temu

a tymczasem tego samego dnia w Kędzierzynie Koźle . feta i policji brak
Nic dziwnego, że chętnych do powitania mistrzów było mnóstwo. Około godz. 9:00 Zaksobus przyjechał na spotkanie z zarządem Grupy Azoty. Kwadrans później siatkarze mieli przejechać wyznaczoną trasą, by o godz. 10:00 dotrzeć do centrum Kędzierzyna-Koźla. Następnie spotkali się z kibicami.
Obrazki ze wspólnej fety obiegły sieć. Fani przygotowali nawet specjalne banery, na których było hasło tegorocznego występu ZAKSY, czyli „Panowie, łykamy to, jedziemy dalej!”.

Czytelnik
8 miesięcy temu

Wstyd a miejscowe media nawet nie pokażą meczu w tv a policja gdzie jest jak są kolejki do szczepień i tłumy stoją bez braku dystansu 1,5 metra

Marcus
8 miesięcy temu

Ciekawe czy jak jechali radiowozami z Poznania to mieli pozakładane maseczki. A teraz wielce sPISują za ich brak.

Jasnowidz
8 miesięcy temu

Ten co zlecił, lub pozwolił na ustawienie tego telebimu powinien ponieść konsekwencje. Koniec kropka. Młodzi mają wywalone na wszystko. Bezstresowe wychowywanie się kłania a obrońców w brukowcu zawsze znajdą.

rondo
8 miesięcy temu

Przechodziłem tam. Policja składa się w 80% z młodych panienek chłopczyków, chuderlaki że masakra. Jak oni przechodzą te całe procedury, to ja bladego pojęcia nie mam. Trzech pakerów dało by im niezły wycisk 🙂

konik polno-morski podgatunek wiejsko-miejski
8 miesięcy temu

cymbały bez maseczek to pewnie od kuńfererancji ?

44
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x