OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

BMW potrąciło 14-latkę. Jest w ciężkim stanie

W godzinach popołudniowych doszło do poważnego potrącenia z udziałem 27-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego i 14-letniej dziewczynki. Poszkodowaną przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Poznaniu.

Do zdarzenia doszło w momencie, gdy dziewczynka przechodziła przez przejście dla pieszych.

Wypadek miał miejsce w powiecie pleszewskim koło Podgórnej i Nowej Wsi.

14-latka ma poważny uraz wielonarządowy i na czas transportu została zaintubowana.

34 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do Daro
15 dni temu

😄

Daro
18 dni temu

Do DZIKIEJ ZWIERZYNY. Nikogo wina że nie znasz języka, baranie. Poznałem Cię tu, i wiem jedno, helmutowi to zrobisz dobrze na kolanach, a jak ci dorzuci do wypłaty to mu rowa ogarniesz,,, a rodaka sprzedaż, no ale, rodzą się takie parówki. Trzeba być zerem żeby chwalić coś z perspektywy parobka. Tak robie z nimi interesy, bo większy matołów nie ma od helmutów w europie. Kupuje się złom, i zawozi się ten złom zrobiony handlarzom, notabene helmutom, a te hieny sprzedają swoim ziomkom debilom, udając uczciwego helmuta., bo od Polaka to helmut nie kupi :). Każdy wie że za parę euro dupę dają sobie ogolić. Uważaj na tej majówce żeby ci zwierzyna kiełbasy nie wyżarła, i piwa nie wypiła 🙂 Swoją drogą, to pozbawił bym takiego sierścia obywatelstwa, i wywalił na zbity pysk do szkopów. Szanuj swój kraj i swoich ziomków, o ile wiesz co to przyzwoitość !!!

Do Daro
18 dni temu

I tym oto miłym akcentem zaczynam majówkę. Baw się dobrze pajacu i żyj w swoim przekonaniu światowy człowieku.
Miłego odpoczynku.

Do Daro
18 dni temu

No popatrz. Trzeba znać język przede wszystkim żeby czytać i oglądać zachodnie programy. Nie znasz mnie więc nie wypowiadaj się. Piszę o niemcach a nie o innych nacjach. A i trochę zmieniłeś temat. Ja jestem śmieciem? W porównaniu z tobą i twoim komentarzem przerastam Cię raczej. Robić interesy to coś innego niż poruszać się po tym kraju. Tak że dupku nie wmawiaj mi czegoś o czym nie masz pojęcia. Sam z nimi robisz interesy? Co polska Ci nie starcza? Kmiocie. Pozdrawiam.

Daro
18 dni temu

Do Pana o dzikiej zwierzyny. Można dyskutować z kimś kto podaje fakty statystyki. Przenosi rozmówce do faktów. Inaczej polemizowanie z Tobą nie jest nawet na poziomie. Moja siostra mnie okłamuje ?, dwa – Polacy przed pasami przyśpieszają, dwa – w Polsce wszyscy jeżdżą nie przepisowo, trzy – zwierzyna kolego, to nie ludzie i po pasach nie chodzą, sam porównujesz ludzi do dziczy. Podsumowanie,,,,, szanowny Pan guzik wie o helmutach, to naród buców, chamów. U helmutów, jest więcej wypadków i kolizji, NIŻ JESTEŚ WSTANIE OGARNĄĆ. Kraj w którym gwałcą niemry non stop. Problem jest w tym że helmut helmuta nie sprzeda i żle nie napisze o swoim rodaku, w porównaniu do takich sprzedajnych kolesi jak Ty. A to jak pobierdalają swoimi autami w miastach wioskach miasteczkach, to nawet nie staraj się zemną dyskutować. Za dużo czasu robię z tymi gadami interesy. Jeżdżą po wódzie, nie wspomnę o narkotykach, rozwalają się idioci i spierdalają, opowiadając historie policji że koledze auto pożyczył, i wiesz co jest najlepsze policja łyka to. Kraj narkomani pijaków i dziwek,,, a i złodziei. Przypominam że prawdziwego helmuta w Niemczech to może 30% reszta zlepki narodowości. Grupy bandyckie, gdzie broń, dziwki, narkotyki, i wszelkiego typu dziadostwo, to właśnie w tym kraju. Jak Ty może jedziesz do marketu i z powrotem, lub opierasz się na tym co mówią TV oficjalnie na temat ich praworządności, i tak jak w naszym temacie wypadków drogowych. To musisz człowieku iść do lekarza, albo do lasu zamieszkać ze zwierzyną. NIE RÓB ŚMIECIU Z POLAKÓW DEBILI, ŻE WSZYSTKO CO NAJGORSZE TO POLAK. BO JAK HELMUT NAPADNIE NA POLSKĘ TO TY PIERWSZY JAKO KONFIDENT POBIEGNIESZ DO NICH NA SŁUŻBĘ !!!

Rayu
18 dni temu

Marcin ja też widziałem wielu pieszych lordów z telefonem w ręku oraz słuchawkami na uszach którzy wchodząc na pasy nawet nie spojrzeli czy jedzie samochód…

Marcin osw
18 dni temu

BMW mi się źle kojarzy. Z drugiej strony jako pieszy widzialem jak wielu kierowców jedzie przed siebie jak lord i udaje że nie widzi.

Last edited 18 dni temu by Marcin osw
Daro
19 dni temu

Emilu,— Jak każdy matoł będzie tak myślał jak Ty lub ja, To nikomu włos z głowy nie spadnie. A przez ludzi którym brakuje wyobraźni, wielu kierowców za chwile nie uwagi, będzie miało wiele potężnych problemów, przez pieszych którzy najnormalniej wchodzą pod koła. ŻEBY NIE BYŁO TEŻ JESTEM PIESZYM I CO DZIEŃ JEŻDŻĘ ROWEREM.

ssm
19 dni temu

niestety w ruchu drogowym nie zawsze każdy ma złą wolę albo jest bezmózgiem. Nieraz wystarczy rozkojarzenie, chwila nieuwagi. Uważajcie na siebie!

Do Daro
19 dni temu

No widzisz kolego. Tak się składa że od kilkunastu lat pracuję w niemczech i uczestniczę w tym ruchu. Więc nie pisz mi że mam nie oglądać bajek bo wiem jak jest. Może siostra Cię oszukuje. Tam pieszy jest pieszym. Ale tak jak już Ci napisałem jest 50 to jadą 50.
Przy takiej prędkości masz zawsze czas na reakcję. Ale nie w polsce bo tutaj przepisy prędkości nie obowiązują.Kierowca tak jak pieszy ma obowiązek kontrolować drogę i zachować szczególną ostrożność zwłaszcza przed pasami. Wystarczy zwolnić a nie jak co drugi kierowca przyspieszać przed przejściem bo jak pieszy wejdzie to będę musiał się zatrzymać. Gdzie wcześniej porównałem z ludzi ze zwierzętami? Idąc Twoim tokiem myślenia napisałem że jeśli wyskoczy Ci dzikie zwierze to będziesz miał problem że się nie rozglądało. Bo tak samo piszesz o ludziach. Ich wina bo się nie rozglądają. A kierowca to co? Święta krowa? Ja jadę więc uważajcie. Nie. Tak nie jest. Co do wypadków losowych jaki jest to procent wszystkich potrąceń? I naprawdę gwarantuję Ci że co do prędkości w niemczech w terenie zabudowanym wszyscy przestrzegają. Pozdrawiam.

34
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x