Kolejne masowe szczepienia w hali Arena

W sobotę odbyły się kolejne masowe szczepienia w hali Arena Ostrów. Kolejni nauczyciele oraz seniorzy nastawiali ramiona, by przyjąć szczepionkę przeciwko COVID-19.

Dziś zostało zaszczepionych 100 nauczycieli i 400 seniorów z powiatu ostrowskiego w wieku powyżej 70 lat. To inicjatywa władz miasta by przeznaczyć halę widowiskowo-sportową na cel szczepień. W ten sposób ma to odciążyć punkt w szpitalu, który mógłby mieć utrudnione funkcjonowanie.

Przed halą zabezpieczono miejsca parkingowe, podstawiono także autobusy MZK Ostrów Wielkopolski S.A., które pełniły rolę poczekalni. Przy wejściu znajdowała się rejestracja, a dzięki mobilnym ściankom sala konferencyjna zmieniła się w punkty szczepień.

POLECANE NEWSY
64 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
do Anty
8 miesięcy temu

O ile wiem, to nie ma przymusu szczepień. O co ci więc chodzi? A powinien być. Za szmaty, gacie w dół, szczepionka w doopę a nie w ramie. To byłby piękny widok…

***** ***
8 miesięcy temu

Już po szczepieniu! Żyję! Po szczepieniu nic się nie działo. Samopoczucie oraz lepsze, bo człowiek odetchnął. Partię rządzącą mam głęboko w poważaniu, ale lekarzom ufam. Komuś trzeba. A Wy antyszczepionkowcy i płaskoziemcy lepiej zamknijcie japy. Bo wielu takich jak Wy zmieniło zdanie jak zachorowali i to ciężko. Takim jak Wy powinni odebrać ubezpieczenie zdrowotne. Leczcie się się ziołami u szamana. Naród szybko by się oczyścił z mętów. Przynajmniej częściowo. Zdecydowanie wolę mieć do czynienia pisiorami niż z antyszczepionkowcami, chociaż wasza frustracja jest na podobnym poziomie.

siostra basen
8 miesięcy temu

durniów nie brak

Anty
9 miesięcy temu

Do entuzjastów szczepień. Każdy może się szczepić na własne ryzyko i odpowiedzialność. Jednak nikt nie ma prawa wpływać propagandą, łamaniem prawa i Konstytucji do musu szczepień. Takie metody stosował Stalin, Hitler, Pol Pot. To co się obecnie dzieje to woda na młyn dla biznesu ludzi PiSu, typu Szumowscy i inni przestępcy. Zdrowie obywateli to sprawa drugorzędna dla przestępców pisiorskich.

Do Żabka.
9 miesięcy temu

I wice wersa.

Do Obywatela.
9 miesięcy temu

Obywatelu. Ja też nie wyznaje poglądów mieszkańca Żoliborza ale zaszczepiłam się, bo lekarze mnie przekonali. Warto było. Jakoś tak pewnie się poczułam. Oczywiście nie namawiam nikogo, pisze tylko o swoim samopoczuciu. Drugą dawke przeszłam całkiem bezobjawowo. Mam kontakt z dziećmi, z wnukami i strach minął. Warto było.

Do Obywatela
9 miesięcy temu

Do Obywatela ! A mój teść żyje po dwóch dawkach. I co z tego wynika ? Logika głupiego ! Mózg do przeszczepu !

Do Ani.
9 miesięcy temu

Politykom ufać nie powinnaś ale lekarzom jak najbardziej. Wiesz Aniu, mądry człowiek swoje poglądy prezentuje spokojnie i bez emocji, głupiec natomiast wrzeszczy , a jak to nie pomaga zaczyna sypać obelgami.

Derek
9 miesięcy temu

W ostrowie widać tylu foliarzy co i komuchów 🙂

Żabka
9 miesięcy temu

Szczepionkowcy zdychajcie…

64
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x