OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kolejne masowe szczepienia w hali Arena

W sobotę odbyły się kolejne masowe szczepienia w hali Arena Ostrów. Kolejni nauczyciele oraz seniorzy nastawiali ramiona, by przyjąć szczepionkę przeciwko COVID-19.

Dziś zostało zaszczepionych 100 nauczycieli i 400 seniorów z powiatu ostrowskiego w wieku powyżej 70 lat. To inicjatywa władz miasta by przeznaczyć halę widowiskowo-sportową na cel szczepień. W ten sposób ma to odciążyć punkt w szpitalu, który mógłby mieć utrudnione funkcjonowanie.

Przed halą zabezpieczono miejsca parkingowe, podstawiono także autobusy MZK Ostrów Wielkopolski S.A., które pełniły rolę poczekalni. Przy wejściu znajdowała się rejestracja, a dzięki mobilnym ściankom sala konferencyjna zmieniła się w punkty szczepień.

64 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
do Anty
18 dni temu

O ile wiem, to nie ma przymusu szczepień. O co ci więc chodzi? A powinien być. Za szmaty, gacie w dół, szczepionka w doopę a nie w ramie. To byłby piękny widok…

***** ***
18 dni temu

Już po szczepieniu! Żyję! Po szczepieniu nic się nie działo. Samopoczucie oraz lepsze, bo człowiek odetchnął. Partię rządzącą mam głęboko w poważaniu, ale lekarzom ufam. Komuś trzeba. A Wy antyszczepionkowcy i płaskoziemcy lepiej zamknijcie japy. Bo wielu takich jak Wy zmieniło zdanie jak zachorowali i to ciężko. Takim jak Wy powinni odebrać ubezpieczenie zdrowotne. Leczcie się się ziołami u szamana. Naród szybko by się oczyścił z mętów. Przynajmniej częściowo. Zdecydowanie wolę mieć do czynienia pisiorami niż z antyszczepionkowcami, chociaż wasza frustracja jest na podobnym poziomie.

siostra basen
21 dni temu

durniów nie brak

Anty
22 dni temu

Do entuzjastów szczepień. Każdy może się szczepić na własne ryzyko i odpowiedzialność. Jednak nikt nie ma prawa wpływać propagandą, łamaniem prawa i Konstytucji do musu szczepień. Takie metody stosował Stalin, Hitler, Pol Pot. To co się obecnie dzieje to woda na młyn dla biznesu ludzi PiSu, typu Szumowscy i inni przestępcy. Zdrowie obywateli to sprawa drugorzędna dla przestępców pisiorskich.

Do Żabka.
22 dni temu

I wice wersa.

Do Obywatela.
22 dni temu

Obywatelu. Ja też nie wyznaje poglądów mieszkańca Żoliborza ale zaszczepiłam się, bo lekarze mnie przekonali. Warto było. Jakoś tak pewnie się poczułam. Oczywiście nie namawiam nikogo, pisze tylko o swoim samopoczuciu. Drugą dawke przeszłam całkiem bezobjawowo. Mam kontakt z dziećmi, z wnukami i strach minął. Warto było.

Do Obywatela
22 dni temu

Do Obywatela ! A mój teść żyje po dwóch dawkach. I co z tego wynika ? Logika głupiego ! Mózg do przeszczepu !

Do Ani.
22 dni temu

Politykom ufać nie powinnaś ale lekarzom jak najbardziej. Wiesz Aniu, mądry człowiek swoje poglądy prezentuje spokojnie i bez emocji, głupiec natomiast wrzeszczy , a jak to nie pomaga zaczyna sypać obelgami.

Derek
22 dni temu

W ostrowie widać tylu foliarzy co i komuchów 🙂

Żabka
22 dni temu

Szczepionkowcy zdychajcie…

64
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x