OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Biskup Janiak złamał zakaz? Przyjechał po szczepionkę

Biskup Edward Janiak, pomimo zakazu wydanego przez Stolicę Apostolską, przyjechał do diecezji kaliskiej. W ostatnich dniach przebywał na terenie Domu Pomocy Społecznej w Złoczewie (powiat sieradzki). Tam przyjął szczepionkę przeciwko COVID-19.

Dom Pomocy Społecznej w Złoczewie prowadzony jest przez Caritas. Obecny biskup Damian Bryl poinformował Watykan o zaistniałym incydencie. Wkrótce rozstrzygnie się czy i jaką karę otrzyma. Póki co dziennikarze ustalili, że nie wpłacił żadnej kwoty na rzecz fundacji św. Józefa, zgodnie z orzeczeniem stolicy Apostolskiej.

24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Daro
22 dni temu

Pani parafianko,,,, wiara jest dla naiwnych. Kto jest na tyle naiwny, żeby w 21wieku nie wiedział że kościół to spółka z.o.o . to frajer. Jeśli wierzysz i jesteś wierzący, to nie myśl że ksiądz wprowadzi cię swoimi brudnymi łapskami w niebiosa. Wiara a cała ta mafia klerów, to dwie różne i odległe sprawy.

Lipa
22 dni temu

Pełna zgoda z parafianka ….

Parafianka
22 dni temu

Trzeba by zbadać w jaki sposób w Jankowie Zaleśnym RODZINA D nabyła parafialne nieruchomości od Kurii za JEGO rządów , bo jakoś parafii to nie przysporzyło żadnych korzyści !!! Majątek parafii się pomniejsza ludzie datki na remont cały czas dają i nie są świadomi jak są okradani przez księży z Biskupem , w nie jasnych okolicznościach rodzina D przejmuje nieruchomości w ten sposób przyczynia się do okradania parafian , jakim trzeba być typem człowieka aby sięgać po kościelną ziemię aby się na niej chcieć z bogacić…Bracia D z tatusiem ps. Jezusek bo to o nich głównie mowa, wiedząc że okradają parafian jak oni mogą chodzić do kościoła i i brać udział w liturgii świętej …. Parafianie czy na prawdę nie widzicie jak was okradają jakich głupów z was robią … przecież nasza WIARA nie ogranicza myślenia…

Marcinek
23 dni temu

Pieprzony purpurat zawsze świni mało kasy było obrońca pedałów. Odkad go raz ujrzałem w parafia wiedziałem że to kawał dziada niż księdza. Zawsze koperta musiała stać za darmo ci ten pedały niczego nie zrobil nie podpisał nie odprawił nam zawsze mówili bóg zapłać to taka duchowa waluta…. Żenujace i podle że tyle lat utrzymywaliśmy te hienę i degenerata…. Mam nadzieję że Damian ukróci ze stolica apostolska jego wojaze…..

Konkordat robi robotę
23 dni temu

Możecie w d. pocałować Janioka. Poszczekać tylko możecie. Ksiądz jak politruk za komuny – ponad prawem.

Janiak
23 dni temu

Przyjechał zagrać w rozbieranego…..

Last edited 23 dni temu by Janiak
Polikarp
23 dni temu

Martwię się o Rydzyka,czy wystarczy mu do pierwszego!Co za gnój zaje…ny. Bóg widzi i nie grzmi!,przecież to niebezpieczne typy są te w sutannach.Rozjebać tą mafię wreszcie!

GORSZY SORT
23 dni temu

Uśpić gnoja!!!!
Wstrzyknąć mu środek usypiający!
A nie szczepionke na koronawirusa!
Szczepionke dać bardziej potrzebującym niż tej świni🐷
Janiak Ty debilu!
Kościół to sekta z Rydzykiem i pedofilami na czele ze wsparciem tych kretynów z PiSu!
Broniący tych świrów jesteście tak samo walnięci jak oni!

Basti
23 dni temu
 • dziada wygnsc a zaszczepic na wcieglizne
 • Jola.
  23 dni temu

  Tak krytykują szczepienia a pierwsi łapy do nich nadstawiają.

  24
  0
  Napisz co o tym sądziszx
  ()
  x