OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Biskup Janiak złamał zakaz? Przyjechał po szczepionkę

Biskup Edward Janiak, pomimo zakazu wydanego przez Stolicę Apostolską, przyjechał do diecezji kaliskiej. W ostatnich dniach przebywał na terenie Domu Pomocy Społecznej w Złoczewie (powiat sieradzki). Tam przyjął szczepionkę przeciwko COVID-19.

Dom Pomocy Społecznej w Złoczewie prowadzony jest przez Caritas. Obecny biskup Damian Bryl poinformował Watykan o zaistniałym incydencie. Wkrótce rozstrzygnie się czy i jaką karę otrzyma. Póki co dziennikarze ustalili, że nie wpłacił żadnej kwoty na rzecz fundacji św. Józefa, zgodnie z orzeczeniem stolicy Apostolskiej.

POLECANE NEWSY
24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Daro
7 miesięcy temu

Pani parafianko,,,, wiara jest dla naiwnych. Kto jest na tyle naiwny, żeby w 21wieku nie wiedział że kościół to spółka z.o.o . to frajer. Jeśli wierzysz i jesteś wierzący, to nie myśl że ksiądz wprowadzi cię swoimi brudnymi łapskami w niebiosa. Wiara a cała ta mafia klerów, to dwie różne i odległe sprawy.

Lipa
7 miesięcy temu

Pełna zgoda z parafianka ….

Parafianka
7 miesięcy temu

Trzeba by zbadać w jaki sposób w Jankowie Zaleśnym RODZINA D nabyła parafialne nieruchomości od Kurii za JEGO rządów , bo jakoś parafii to nie przysporzyło żadnych korzyści !!! Majątek parafii się pomniejsza ludzie datki na remont cały czas dają i nie są świadomi jak są okradani przez księży z Biskupem , w nie jasnych okolicznościach rodzina D przejmuje nieruchomości w ten sposób przyczynia się do okradania parafian , jakim trzeba być typem człowieka aby sięgać po kościelną ziemię aby się na niej chcieć z bogacić…Bracia D z tatusiem ps. Jezusek bo to o nich głównie mowa, wiedząc że okradają parafian jak oni mogą chodzić do kościoła i i brać udział w liturgii świętej …. Parafianie czy na prawdę nie widzicie jak was okradają jakich głupów z was robią … przecież nasza WIARA nie ogranicza myślenia…

Marcinek
7 miesięcy temu

Pieprzony purpurat zawsze świni mało kasy było obrońca pedałów. Odkad go raz ujrzałem w parafia wiedziałem że to kawał dziada niż księdza. Zawsze koperta musiała stać za darmo ci ten pedały niczego nie zrobil nie podpisał nie odprawił nam zawsze mówili bóg zapłać to taka duchowa waluta…. Żenujace i podle że tyle lat utrzymywaliśmy te hienę i degenerata…. Mam nadzieję że Damian ukróci ze stolica apostolska jego wojaze…..

Konkordat robi robotę
7 miesięcy temu

Możecie w d. pocałować Janioka. Poszczekać tylko możecie. Ksiądz jak politruk za komuny – ponad prawem.

Janiak
7 miesięcy temu

Przyjechał zagrać w rozbieranego…..

Last edited 7 miesięcy temu by Janiak
Polikarp
7 miesięcy temu

Martwię się o Rydzyka,czy wystarczy mu do pierwszego!Co za gnój zaje…ny. Bóg widzi i nie grzmi!,przecież to niebezpieczne typy są te w sutannach.Rozjebać tą mafię wreszcie!

GORSZY SORT
7 miesięcy temu

Uśpić gnoja!!!!
Wstrzyknąć mu środek usypiający!
A nie szczepionke na koronawirusa!
Szczepionke dać bardziej potrzebującym niż tej świni🐷
Janiak Ty debilu!
Kościół to sekta z Rydzykiem i pedofilami na czele ze wsparciem tych kretynów z PiSu!
Broniący tych świrów jesteście tak samo walnięci jak oni!

Basti
7 miesięcy temu
 • dziada wygnsc a zaszczepic na wcieglizne
 • Jola.
  7 miesięcy temu

  Tak krytykują szczepienia a pierwsi łapy do nich nadstawiają.

  24
  0
  Napisz co o tym sądziszx
  ()
  x