Strażak ochotnik „podpalacz” zmienił zdanie

Udostępnij
Tweet

Strażak ochotnik spod Ostrowa odpowiada przed Sądem za serię pożarów, które miał wzniecić. Kiedy poznał rozmiar oszacowanych szkód, zmienił zdanie i już nie przyznaje się do winy.

29-letni mężczyzna miał spowodować 5 pożarów na terenie powiatu ostrowskiego. Rozmiar szkód oszacowano na ponad milion złotych i grozi mu za to grozi 10 lat więzienia.

W postępowaniu sądowym powołano nowego biegłego, który ma wziąć pod uwagę, że budynki były stare. Pierwotny biegły oszacował jak wiele prac trzeba włożyć, by przywrócić budynki do stanu pierwotnego.

Jednym ze spalonych budynków jest była chlewnia w Górznie. Choć była stara i podniszczona to jej wartość biegły wycenił na 900 tysięcy złotych, co kwestionuje obrońca oskarżonego.

Mężczyzna miał podpalać baloty słomy i budynki gospodarcze.

Pożary w dawnym PGR w Górznie + wiata w Szczurawicach

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mieszkanka
3 lat temu

Dajcie spokój człowiekowi! Jest niewinny i zawsze tak było ale znalazły się pojeby, którzy sądzą inaczej. Karma wraca..

Kmd
3 lat temu

Jak nie wiesz nic w tym temacie to się nie udzielaj i nie pisz głupich komentarzy bo są zbędne .Wszyscy tacy madzi nie znasz rodziny człowieka to nie oceniaj .!!!!!!Każdy niech pilnuje swojej dup… i niech nie interesuje się czyimś życiem. Każdy kto pisze nie prawdę tutaj też będzie w swoim czasie osadzony także pilnujcie swojego życia ludziska…..

Ostatnio edytowany 3 lat temu by Kmd
Bolo
3 lat temu

Pojebów w szeregach OSP nigdy nie brakowało…. Bo to pierwszy z nich, który podpalał!?

Marcin osw
3 lat temu

Ktoś coś powie? Bo nie mam słów na ten temat

Pener z Nowotki
3 lat temu

Myślę że Elek B. Powinien się tym zająć, na Facebooku napieprza takie bzdury że szał macicy na ulicy. W jednym słowie robi 9 błędów ortograficznych. Ma rodzinę we Francji to niech działa. Hahahaha . Zagłosuje na niego w przyszłych wyborach sołeckich 😁😁😁

Anthony
3 lat temu

oho rodzina chyba stara sie o żółte papiery dla piroamana …

6
0
Napisz co o tym sądziszx