Zwłoki kobiety w dalekim rozkładzie

Zwłoki kobiety w dalekim rozkładzie znaleziono w środę przed południem. Ciało leżało na wersalce, a ta była zlokalizowana w pobliżu pomnika powstańców Wielkopolskich przy ulicy Wrocławskiej w Ostrowie Wlkp. Wstępne oględziny wykluczyły udział osób trzecich.

Na ciało natrafił przypadkowy przechodzień. Następnie wysłano na miejsce policjantów i lekarza, który stwierdził zgon. Przy zwłokach pojawił się także prokurator oraz policjanci śledczy. Poproszono o pomoc lekarza patomorfologa by już na miejscu, zanim ruszono zwłoki, ustalić ewentualne obrażenia.

Ciało należy do 66-letniej kobiety, która borykała się z bezdomnością.

CZYTAJ  Spółki muszą kupować elektryki

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bajzel na widoku
1 rok temu

Najlepsze są nieogrodzone śmietniki w Ostrowie. Ten na Strzeleckiej, na przeciwko Pasażu powala. Wizytówka Miasta Ostrowa dla podróżnych. BRAWOOOOO. Zresztą na całym Osiedlu Wschód, syf, kiła i mogiła. Jakby nie szło ogrodzić, jak w innych miastach.Spółdzielnia się stara HA ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha.

Do "ostro"
1 rok temu

W dzisiejszej dobie policja sprawdza stan naciągnięcia gumek od masek .Takie sprawy jak m.in. zwłoki na tapczanie w centrum miasta to takie że tak to ujmę „niecovidowe” .

meszkaniec
1 rok temu

tam wielu fachowcow sie wyluczylo a teraz znajduja a teraz znajduja truposzow

ostro
1 rok temu

a tyle chwalenia jak to policjanci, + SM i inne słuzby ratowały w zimę bezdomnych, kontrolowały pustostany, altanki itp /. a tutaj pewnie z 3 miesiące trup lezy w Centralnym miejscu miasta .
No z okien radiowozu tego sie nie zobaczy . Ale stało sie . W dzisiejszej dobie w takim miejscu nie powinno byc takich sensacji.

Lol
1 rok temu

Wstępne oględziny pozwoliły ustalić że zmarła na covid 🤦‍♂️;)

Uciekinier z Psychiatryka
1 rok temu

Ty debilu umysłowy , przecież jest napisane , że ciało znaleziono na wersalce !!!!!!!!!

Mieszkaniec
1 rok temu

Bo to jest za budynkiem byłych warsztatów uczniowskich ZNTK, tam jest ciemno i tam już Policja się boi zaglądać. Lepiej palować i gazować ludzi na protestach.

Lol
1 rok temu

Sama weszła do tej wersalski?

Halina
1 rok temu

Sami tutaj detektywi, pierdusy itp itd. Co jeden to mądrzejszy, idź jeden z drugim i sprzątaj świat, pewnie niejeden tam wywozi swoje śmieci a teraz srale-mądrale!!!

Seba
1 rok temu

To jest były warsztat uczniowski, na terenie byłej Fabryki Wagon.

16
0
Napisz co o tym sądziszx