OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

21-latka pędziła 157 km/h

Policjanci z ostrowskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli drogowej peugeota, którego kierująca w terenie zabudowanym jechała 157 km/h. Za kierownicą siedziała 21-latka. Kierująca straciła prawo jazdy, a na jej konto trafiło 10 punktów karnych. Została też ukarana 500 złotowym mandatem.

Policjanci z drogówki nieustannie podkreślają, że prędkość, zwłaszcza w obszarze zabudowanym, ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego.

16 kwietnia br., ostrowscy policjanci z grupy SPEED patrolowali drogi nieoznakowanym BMW wyposażonym w videorejestrator. Przed godziną 16:00 zatrzymali do kontroli peugeota, którego kierująca pędziła z prędkością 157km/h w obszarze zabudowanym. Kierowcą pojazdu okazała się 21-latka z Kalisza.

Kobieta wykazała się brakiem wyobraźni i brawurą, tym bardziej że warunki atmosferyczne były bardzo niesprzyjające. Kierująca straciła prawo jazdy, a na jej konto trafiło 10 punktów karnych. Została też ukarana 500 złotowym mandatem.

Dzień później, został zatrzymany 28-latek z Ostrzeszowa, który przekroczył dozwoloną prędkość o 59 km/h. Utrata prawa jazdy, mandat i punkty karne to konsekwencje złamania przepisów przez kierowcę.

Apelujemy do kierowców, by unikali ryzykownych zachowań i pamiętali, że pośpiech jest złym doradcą. Każdy z nas powinien pamiętać o tym, że jako uczestnicy ruchu odpowiadamy za bezpieczeństwo nie tylko własne ale także tych osób, które z nami podróżują bądź korzystają z tych samych dróg co my.

17 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
OSW
23 dni temu

Kobiety jeżdżą jak jeżdżą bo brak u nich przede wszystkim wyobraźni tak bardzo ważnej za kółkiem i później mamy co mamy na drogach …

Troll
27 dni temu

Sensacja!!! Normalnie nagroda roku dla tych dzielnych policjantów. A swoją drogą co z tym oplem co go rozj….. na Radłowskiej i innymi autami za nasze pieniądze???

Mruk
27 dni temu

I chwała policji kolejna babę bez mózgu skasowali z drog przynajmniej narazie nikogo nie zabije

pogromca miastowych
27 dni temu

jechala szybko do chlopaka na sex i nie dojechala

Last edited 27 dni temu by pogromca miastowych
2355
27 dni temu

Ciekawe ilu tu jest kierowców którzy komentują nie złamali żadnego przepisu śmiem twierdzić że zero, a się wypowiadają HAHAG

seniortakaprawda
27 dni temu

Śmieszna kara.

To Ja Złodziej
27 dni temu

Ja za taki wyczyn zabrał bym na zawsze a auto do licytacji a pieniążki na fundusz poszkodowanych w wypadkach przez debili na drogach . Krótko dla idiotek i idiotów nie ma miejsca na drogach . Zapewne hak mój poprzednik się wypowiedział ,, Sami się wyeliminują ,, A i Pozdrawiam Tą Idiotkę z tego niby Kalisza . Jak można być tak pustym ???

Marcin osw
27 dni temu

Dobrze ze gówniara kogoś nie zabiła

Bolo
28 dni temu

Niech tak jeżdżą!!! I się eliminują sami o drzewa i inne przeszkody, jak w sobotę koło Odolanowa!

Lucyferek
28 dni temu

Ale bym sobie z tą niewiastą pojeździł na pewno gorąca jest

17
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x