OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zaskakujące wyznanie zabójcy, który zamordował pracodawcę

Ponownie ruszył proces mordercy z Zadowic, który strzelił w głowę swojemu pracodawcy. Powodem tej sytuacji była śmierć sędziego dotychczas prowadzącego postępowanie.

Przed sądem 55-latek przyznał się do zabicia pracodawcy, który był także jego kolegą. Zaprzeczył jednak by chciał zamordować jego żonę, co zarzuca mu prokuratura. Do zdarzenia doszło we wrześniu w 2019 roku.

Sprawca oddał dwa strzały z pistoletu TT, kaliber 7,62, ale nie był w stanie wytłumaczyć swojego zachowania. Bezpośrednio po zdarzeniu mężczyzna uciekł i była prowadzona obława między innymi w okolicy Sieroszewic. Ostatecznie zatrzymano go w centrum Kalisza, dzięki charakterystycznemu tatuażowi na policzku “kocham cię Beatko”.

Sędzia dziś usłyszał, że podejrzany dokonywał m.in. kradzieży i aktów wandalizmów na zlecenie swojego ówczesnego szefa, kolegi. Także zaprzeczył jakoby zmarły zatrudniał go z dobroci serca, bowiem poznali się jeszcze w więzieniu.

55-letni Krzysztof K. może odbyć w więzieniu karę dożywotniego więzienia.

14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mieszkaniec
28 dni temu

Bandyta

JAn
1 miesiąc temu

troche dziwna sprawa młody chłopak kupuje sobie dom z kurnikami wartych kilka milionów zł na wsi przeprowadza sie z żoną z dzieckiem z wojew. zachodniopomorskiego bierze ze sobą kryminaliste którego poznał w wiezieniu przeprowadzają sie w rejony Kaliskie i ten go zabija po kłótni i kradnie łańcuszek i ucieka tragedia bylem tam kiedys przejazdem wygląda jak miejsce zgrozy zona pewnie załamana do końca zycia nie zapomni a tamten menel z kryminału nie wyjdzie materiał na film

Bziku
1 miesiąc temu

Jakim trzeba być idiotą aby dziabać sobie ryj ?! Przez wydziabany ryj wpadł debil jeden , ryj typowego psychola i kryminalisty. Jak bym miał ryj taki jak on to bym chodził kanałami. W Ostrowie też brzydali nie brakuje i pryszczatych zezowatych wiejskich krzywych ryjów. Rzygać mi się chce jak widzę takich bleeeee.

???
1 miesiąc temu

Dla takiego świra i wielu podobnych do tego Debila otworzyć Auschwitz i rozpalić w piecach😈🔥tam jest ich miejsce

Kat👤
1 miesiąc temu

Ale ma mordę straszną!
Takie ścierwo nie powinno chodzić po ziemi!
Zutylizować go jak śmiecia
Takie gnoje są jak koronawirus!
Trzeba się pozbyć gówna!
Broniący tego idioty są tacy jak on!
Gówno warci!

mi
1 miesiąc temu

jaki pan taki Kram – czyli bandyci

Tatuaż
1 miesiąc temu

Teraz role się odwrócą i to on będzie w pierdlu ciasną Beatką.

Przedstaw się
1 miesiąc temu

99.98%przestępców popełnia wykroczenia z pobudek finansowych, reszta czyli 0.02% to psychole pedofile etc. Słusznym rozwiązaniem wydawało by się zastąpić kapitalizm odpowiedzialną nauką co pozwoli wytworzyć dobra dla wszystkich i tym samym bardzo mocno spadnie przestępczość. Proponuję zacząć od zniesienia praw patentowych i rozpowszechnienia drukarek 3d 😉 PS kary śmierci oczywiście jestem przeciwnikiem.

Johny
1 miesiąc temu

Jeśli wina jest udowodniona w 100%, to na krzesło z takim, a nie dożywocie, wszyscy będziemy płacili za takiego, a on wymagania jeszcze będzie miał.

Mieszkaniec
1 miesiąc temu

Do takich zakapiorów to urchuchomic piece Buderus w Oświęcimiu do likwidacji tylko jedna sprawiedliwa kara to oko za oko a nie do pierdla

14
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x