Zaskakujące wyznanie zabójcy, który zamordował pracodawcę

Ponownie ruszył proces mordercy z Zadowic, który strzelił w głowę swojemu pracodawcy. Powodem tej sytuacji była śmierć sędziego dotychczas prowadzącego postępowanie.

Przed sądem 55-latek przyznał się do zabicia pracodawcy, który był także jego kolegą. Zaprzeczył jednak by chciał zamordować jego żonę, co zarzuca mu prokuratura. Do zdarzenia doszło we wrześniu w 2019 roku.

Sprawca oddał dwa strzały z pistoletu TT, kaliber 7,62, ale nie był w stanie wytłumaczyć swojego zachowania. Bezpośrednio po zdarzeniu mężczyzna uciekł i była prowadzona obława między innymi w okolicy Sieroszewic. Ostatecznie zatrzymano go w centrum Kalisza, dzięki charakterystycznemu tatuażowi na policzku „kocham cię Beatko”.

Sędzia dziś usłyszał, że podejrzany dokonywał m.in. kradzieży i aktów wandalizmów na zlecenie swojego ówczesnego szefa, kolegi. Także zaprzeczył jakoby zmarły zatrudniał go z dobroci serca, bowiem poznali się jeszcze w więzieniu.

55-letni Krzysztof K. może odbyć w więzieniu karę dożywotniego więzienia.

CZYTAJ  Majostaszki 2023 odbędą się. Kto wystąpi?

12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mieszkaniec
1 rok temu

Bandyta

JAn
1 rok temu

troche dziwna sprawa młody chłopak kupuje sobie dom z kurnikami wartych kilka milionów zł na wsi przeprowadza sie z żoną z dzieckiem z wojew. zachodniopomorskiego bierze ze sobą kryminaliste którego poznał w wiezieniu przeprowadzają sie w rejony Kaliskie i ten go zabija po kłótni i kradnie łańcuszek i ucieka tragedia bylem tam kiedys przejazdem wygląda jak miejsce zgrozy zona pewnie załamana do końca zycia nie zapomni a tamten menel z kryminału nie wyjdzie materiał na film

Bziku
1 rok temu

Jakim trzeba być idiotą aby dziabać sobie ryj ?! Przez wydziabany ryj wpadł debil jeden , ryj typowego psychola i kryminalisty. Jak bym miał ryj taki jak on to bym chodził kanałami. W Ostrowie też brzydali nie brakuje i pryszczatych zezowatych wiejskich krzywych ryjów. Rzygać mi się chce jak widzę takich bleeeee.

???
1 rok temu

Dla takiego świra i wielu podobnych do tego Debila otworzyć Auschwitz i rozpalić w piecach😈🔥tam jest ich miejsce

mi
1 rok temu

jaki pan taki Kram – czyli bandyci

Tatuaż
1 rok temu

Teraz role się odwrócą i to on będzie w pierdlu ciasną Beatką.

Przedstaw się
1 rok temu

99.98%przestępców popełnia wykroczenia z pobudek finansowych, reszta czyli 0.02% to psychole pedofile etc. Słusznym rozwiązaniem wydawało by się zastąpić kapitalizm odpowiedzialną nauką co pozwoli wytworzyć dobra dla wszystkich i tym samym bardzo mocno spadnie przestępczość. Proponuję zacząć od zniesienia praw patentowych i rozpowszechnienia drukarek 3d 😉 PS kary śmierci oczywiście jestem przeciwnikiem.

Johny
1 rok temu

Jeśli wina jest udowodniona w 100%, to na krzesło z takim, a nie dożywocie, wszyscy będziemy płacili za takiego, a on wymagania jeszcze będzie miał.

Mieszkaniec
1 rok temu

Jak dozywocie to jest tylko krzesło elektryczne bo po co takiego żywić w pierdlu

Koń Rafał
1 rok temu

Dobrze chłopu z oczu patrzy. Taki poczciwota

12
0
Napisz co o tym sądziszx