Radny zmarł z powodu COVID-19

Radny Michał Wilczura zmarł w ostrowskim szpitalu w wyniku ciężkiego przebiegu COVID-19. Przez ostatnie dni był podłączony pod respirator, a to oznaczało, że wyzdrowienie było w kategoriach niemalże cudu.

Obecnie radnym powiatowym został dzięki głosom otrzymanym w 2018 roku. Startował wtedy z okręgu numer 6, który obejmuje Gmina i Miasto Odolanów, Gmina Przygodzice, Gmina Sośnie, Gmina Sieroszewice.

Zawodowo miał prywatną praktykę weterynaryjną. Mieszkał na terenie gm. Sośnie.

CZYTAJ  15-latka w stanie krytycznym walczy o życie

56 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
maf
1 rok temu

a ten/ta co wejdzie do rady w jego miejsce juz sika z radości po nogach . takie zycie.

Wojtek
1 rok temu

Św pamięci Michała znałem osobiście od lat mój przyjaciel człowiek pełen życia planów pasji i siły nie jedna o wiele młodsza od siebie osobę by przeskoczył a teraz go nie ma i już nie wróci do miejsc których przebywał wielki zal smutek i zlosc na nieprzewidywalny los …. widać że tam po drugie stronie potrzebowali takiego człowieka jakim byłeś tutaj

Do zorientowany
1 rok temu

Nikt nie kwestionuje wiedzy pana profesora. Jednak szkoda że ludzie z takim dorobkiem naukowym dawają się wciągać w lobbing .U pana profesora aż nadto to widać, nie trzeba być frustratem.

Zorientowany
1 rok temu

do” do zorientowany”..różnica ,drogi panie ,między panem i panu podobnymi frustratami a profesorem Simonem polega na tym,że profesor zdał maturę ,egzamin wstępny na studia, kilkadziesiąt egzaminów i setki kolokwiów na studiach , potem zdawał specjalizacje ,zrobił doktorat,habilitację.. i ma naprawdę potężną wiedzę w dziedzinie chorób zakaźnych i hepatologii. Ma więc pełne prawo wypowiadać się jako ekspert.. bo naprawdę dużo w życiu osiągnął. A wy,drodzy frustraci ,przedstawcie swoją drogę życiową ? Jakie szkoły skończyliście,jakie egzaminy zadawaliście … no więc…??????

DamianS
1 rok temu

Do Cb: a ty jesteś kolejna ofiara losu

Ostrowianin
1 rok temu

Do Mag inż: nie szukam i nie piszę. Nie jestem tobą, panie ekspercie psychologu/wirusologu z dyplomem z fejsbuka. Dziękuję za fachową poradę i jakże celną diagnozę przez internet 🤣

Jedyne, co bardzo bym chciał, to numer do pańskiego dilera dopalaczy, bo widzę, że handluje on dobrym towarem i można nieźle przy piąteczku popłynąć.

Do zorientowany
1 rok temu

Do zorientowany:Są trzy ścieżki kariery naukowej:1.Ekspert.
2.Wyuczony ekspert..
3.Wykupiony (przekupiony) ekspert.
Takim wykupionym ekspertem tzw. lobbystą jest np prof.Simon ,który przekonuje,namawia do wstrzykiwania w siebie preparatu firmy,która za takoweż nakłanianie płaci gratyfikacje osobie,która zdobyla już wczesniej zaufanie społeczne i takowe zaufanie wykorzystywane jest obecnie już za pieniądze w celu osiągnięcia korzyści np firmy produkującej mający sprzedać się produkt.

Last edited 1 rok temu by Do zorientowany
Do Ostrowianin
1 rok temu

Piszesz na temat innych że tak postępują a sam szukasz wsparcia w zerientowanym, a może ty już sam do siebie piszesz? Bo schizofrenia właśnie tak się objawia, a zdrowi ludzie nie wypisują takich rzeczy co ty. Szybko zalecam wizytę u specjalisty…

Do Ostrowianin
1 rok temu

Ostrowianin (niestety) widać że nie tylko byłeś bity w dzieciństwie, ale i molestowany. W ten sposób żal wylewają nieudacznicy życiowi i niedowartościowani frustraci. Żal że takie gnidy żyją w naszym mieście ale i tak jest was niewielu i tacy jak ty są na szczęście marginesem społecznym.

Ostrowianin
1 rok temu

Odp do zorientowany: Dokładnie! jakiś Łuki, czy inny Siwy, spawacz-lakiernik akrobata-cukiernik, blacharz-majster-fejsbukowicz będzie wykładał nam swoje „racje” w materii wirusów, sprzętu specjalistycznego na ioimie oraz rozprawiał elaboraty o kulturze. Pf, błagam.

56
0
Napisz co o tym sądziszx