OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Radny zmarł z powodu COVID-19

Radny Michał Wilczura zmarł w ostrowskim szpitalu w wyniku ciężkiego przebiegu COVID-19. Przez ostatnie dni był podłączony pod respirator, a to oznaczało, że wyzdrowienie było w kategoriach niemalże cudu.

Obecnie radnym powiatowym został dzięki głosom otrzymanym w 2018 roku. Startował wtedy z okręgu numer 6, który obejmuje Gmina i Miasto Odolanów, Gmina Przygodzice, Gmina Sośnie, Gmina Sieroszewice.

Zawodowo miał prywatną praktykę weterynaryjną. Mieszkał na terenie gm. Sośnie.

POLECANE NEWSY
56 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
maf
7 miesięcy temu

a ten/ta co wejdzie do rady w jego miejsce juz sika z radości po nogach . takie zycie.

Wojtek
7 miesięcy temu

Św pamięci Michała znałem osobiście od lat mój przyjaciel człowiek pełen życia planów pasji i siły nie jedna o wiele młodsza od siebie osobę by przeskoczył a teraz go nie ma i już nie wróci do miejsc których przebywał wielki zal smutek i zlosc na nieprzewidywalny los …. widać że tam po drugie stronie potrzebowali takiego człowieka jakim byłeś tutaj

Do zorientowany
7 miesięcy temu

Nikt nie kwestionuje wiedzy pana profesora. Jednak szkoda że ludzie z takim dorobkiem naukowym dawają się wciągać w lobbing .U pana profesora aż nadto to widać, nie trzeba być frustratem.

Zorientowany
7 miesięcy temu

do” do zorientowany”..różnica ,drogi panie ,między panem i panu podobnymi frustratami a profesorem Simonem polega na tym,że profesor zdał maturę ,egzamin wstępny na studia, kilkadziesiąt egzaminów i setki kolokwiów na studiach , potem zdawał specjalizacje ,zrobił doktorat,habilitację.. i ma naprawdę potężną wiedzę w dziedzinie chorób zakaźnych i hepatologii. Ma więc pełne prawo wypowiadać się jako ekspert.. bo naprawdę dużo w życiu osiągnął. A wy,drodzy frustraci ,przedstawcie swoją drogę życiową ? Jakie szkoły skończyliście,jakie egzaminy zadawaliście … no więc…??????

DamianS
7 miesięcy temu

Do Cb: a ty jesteś kolejna ofiara losu

Ostrowianin
7 miesięcy temu

Do Mag inż: nie szukam i nie piszę. Nie jestem tobą, panie ekspercie psychologu/wirusologu z dyplomem z fejsbuka. Dziękuję za fachową poradę i jakże celną diagnozę przez internet 🤣

Jedyne, co bardzo bym chciał, to numer do pańskiego dilera dopalaczy, bo widzę, że handluje on dobrym towarem i można nieźle przy piąteczku popłynąć.

Do zorientowany
7 miesięcy temu

Do zorientowany:Są trzy ścieżki kariery naukowej:1.Ekspert.
2.Wyuczony ekspert..
3.Wykupiony (przekupiony) ekspert.
Takim wykupionym ekspertem tzw. lobbystą jest np prof.Simon ,który przekonuje,namawia do wstrzykiwania w siebie preparatu firmy,która za takoweż nakłanianie płaci gratyfikacje osobie,która zdobyla już wczesniej zaufanie społeczne i takowe zaufanie wykorzystywane jest obecnie już za pieniądze w celu osiągnięcia korzyści np firmy produkującej mający sprzedać się produkt.

Last edited 7 miesięcy temu by Do zorientowany
Do Ostrowianin
7 miesięcy temu

Piszesz na temat innych że tak postępują a sam szukasz wsparcia w zerientowanym, a może ty już sam do siebie piszesz? Bo schizofrenia właśnie tak się objawia, a zdrowi ludzie nie wypisują takich rzeczy co ty. Szybko zalecam wizytę u specjalisty…

Do Ostrowianin
7 miesięcy temu

Ostrowianin (niestety) widać że nie tylko byłeś bity w dzieciństwie, ale i molestowany. W ten sposób żal wylewają nieudacznicy życiowi i niedowartościowani frustraci. Żal że takie gnidy żyją w naszym mieście ale i tak jest was niewielu i tacy jak ty są na szczęście marginesem społecznym.

Ostrowianin
7 miesięcy temu

Odp do zorientowany: Dokładnie! jakiś Łuki, czy inny Siwy, spawacz-lakiernik akrobata-cukiernik, blacharz-majster-fejsbukowicz będzie wykładał nam swoje „racje” w materii wirusów, sprzętu specjalistycznego na ioimie oraz rozprawiał elaboraty o kulturze. Pf, błagam.

56
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x