Radny zmarł z powodu COVID-19

Udostępnij
Tweet

Radny Michał Wilczura zmarł w ostrowskim szpitalu w wyniku ciężkiego przebiegu COVID-19. Przez ostatnie dni był podłączony pod respirator, a to oznaczało, że wyzdrowienie było w kategoriach niemalże cudu.

Obecnie radnym powiatowym został dzięki głosom otrzymanym w 2018 roku. Startował wtedy z okręgu numer 6, który obejmuje Gmina i Miasto Odolanów, Gmina Przygodzice, Gmina Sośnie, Gmina Sieroszewice.

Zawodowo miał prywatną praktykę weterynaryjną. Mieszkał na terenie gm. Sośnie.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

56 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
maf
3 lat temu

a ten/ta co wejdzie do rady w jego miejsce juz sika z radości po nogach . takie zycie.

Wojtek
3 lat temu

Św pamięci Michała znałem osobiście od lat mój przyjaciel człowiek pełen życia planów pasji i siły nie jedna o wiele młodsza od siebie osobę by przeskoczył a teraz go nie ma i już nie wróci do miejsc których przebywał wielki zal smutek i zlosc na nieprzewidywalny los …. widać że tam po drugie stronie potrzebowali takiego człowieka jakim byłeś tutaj

Do zorientowany
3 lat temu

Nikt nie kwestionuje wiedzy pana profesora. Jednak szkoda że ludzie z takim dorobkiem naukowym dawają się wciągać w lobbing .U pana profesora aż nadto to widać, nie trzeba być frustratem.

Zorientowany
3 lat temu

do” do zorientowany”..różnica ,drogi panie ,między panem i panu podobnymi frustratami a profesorem Simonem polega na tym,że profesor zdał maturę ,egzamin wstępny na studia, kilkadziesiąt egzaminów i setki kolokwiów na studiach , potem zdawał specjalizacje ,zrobił doktorat,habilitację.. i ma naprawdę potężną wiedzę w dziedzinie chorób zakaźnych i hepatologii. Ma więc pełne prawo wypowiadać się jako ekspert.. bo naprawdę dużo w życiu osiągnął. A wy,drodzy frustraci ,przedstawcie swoją drogę życiową ? Jakie szkoły skończyliście,jakie egzaminy zadawaliście … no więc…??????

DamianS
3 lat temu

Do Cb: a ty jesteś kolejna ofiara losu

Ostrowianin
3 lat temu

Do Mag inż: nie szukam i nie piszę. Nie jestem tobą, panie ekspercie psychologu/wirusologu z dyplomem z fejsbuka. Dziękuję za fachową poradę i jakże celną diagnozę przez internet 🤣

Jedyne, co bardzo bym chciał, to numer do pańskiego dilera dopalaczy, bo widzę, że handluje on dobrym towarem i można nieźle przy piąteczku popłynąć.

56
0
Napisz co o tym sądziszx