Kolejny bankomat wysadzono w centrum miasta

Udostępnij
Tweet

Złodzieje okradający bankomaty są wyrafinowani. Nie przeszkadza im, że urządzenie znajduje się w centrum miasta. Tym razem łupem padła zawartość urządzenia znajdującego się na narożnikowej kamienicy przy rynku w Zdunach (pow. krotoszyński).

Wysadzenie nastąpiło około godz. 3. Co najmniej dwóch sprawców po chwili wsiadło do samochodu i odjechali, pozostając nadal nieuchwytnymi. Tej samej nocy wysadzono także bankomat w Nowym Tomyślu. W jednym urządzeniu może znajdować się co najmniej 100 tysięcy złotych.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Rywalizacja na Hobby Horse (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wanda
3 lat temu

zduny perzyce to stan umysłu i radnych bezradnych

O S W
3 lat temu

Dokładnie w Ostrowie wieje nudą, ileż można oglądać i czytać o kolizjach i wypadkach na rondzie bankowym i skrzyżowaniu na Długiej ?!

Przedstaw sie*
3 lat temu

Każdy robi w życiu to co najbardziej umie i lubi… Złodzieje kradną, policja szuka:) Ciekawe czy złodzieje mieli maseczki… takie punkty są długo obserwowane to nie jest akcja na jedną noc

Olsen
3 lat temu

W Ostrowie mogliby jakiś bankomat wysadzić , bo nic ciekawego się tu nie dzieje.

O S W
3 lat temu

W Ostrowie nie wysadzą, za duży ruch, za dużo Policji w nocy, za duże miasto, widać pewną zależność w tych kradzieżach, ale to już Policja jest od tego, to powinna być dla nich sprawa honoru bo jak na razie złodzieje robią co chcą i zwodzą ich za nos.
Ciekawe, gdzie będzie następna kradzież ?!

Bankomat
3 lat temu

Brawo gang Olsena 🤑👏💪👍

mariano
3 lat temu

Po napadzie w Międzyborzu mieli przez bardzo odważnego obywatela nagrany film ze złodziejami , ich samochód także i jeszcze ich nie złapali ?

Rychu
3 lat temu

i znowu przed 10tym,wysadzono,chyba wiedzą kiedy bankomaty napełniają.

18
0
Napisz co o tym sądziszx