OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Pierwsi policjanci szczepią się

Ruszyły szczepienia przeciw COVID-19 dla wielkopolskich policjantów. Pierwsi funkcjonariusze zostali już zaszczepieni w kaliskim szpitalu. Akcja szczepień służb mundurowych odbywa się w pięciu szpitalach węzłowych naszego regionu.

W województwie wielkopolskim szczepienia służb mundurowych odbywają się w szpitalach węzłowych, w Poznaniu, Koninie, Kaliszu, Koninie i Pile.

Szczepionkę Astra Zeneca łącznie przyjmie ponad 5 tys. wielkopolskich policjantów.

W grupie zaszczepionych już funkcjonariuszy są także policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego. Kolejni funkcjonariusze będą systematycznie szczepieni w najbliższych tygodniach.

POLECANE NEWSY
21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kinol
6 miesięcy temu

Jak głęboko trzeba mieć nasr…..ne, żeby dawać dupy darmo, przyjmujecie doświadczalne specyfiki, testujecie na sobie jak króliki, nie żałuję baranów….będziecie płakać bardziej niż Izraelczycy, tam chociaż sąd jest po stronie poszkodowanych u nas 90proc. zgonów po zastrzyku 'zamiata się pod dywan’. Polacy nie obudzicie się już, rząd robi wszystko to -na co mu pozwalacie, jest źle, będzie jeszcze gorzej. Spisujcie się bo idą nowe podatki :))

Obywatel X
6 miesięcy temu

Zastanówmy się do czego służy tz Policja. Napewno NIE do ochrony obywateli!! Napewno do ochrony małego Bosa Kwaka i innych przestępców. Pewne ugrupowanie złożyło na nich zawiadomienie do Prokuratury. Generalnie to ugrupowanie w których służą ludzie oddani opcji politycznej nigdy nie będzie miało szacunku w społeczeństwie. Niech się szczepią będzie ich mniej.

Monk
6 miesięcy temu

WHO nieśmiało wypowiada się, że takie osoby mogą za chwilę transmitować wirusa następnej mutacji, oraz stracą swoją macierzystą odporność. Jeśli komuś zależy na wiedzy/ nie boli/ może zerknąć na statystyki Min.Zdrowia- umieralność 70+ wręcz większa mimo zaszczepienia 1.8mln staruszków, w tym na c19 – 3.5 procenta ogólnej umieralności. „Gratulacje” rozumu testerom- dla kariery wszystko, żona rentę dostanie

AudiRS6
6 miesięcy temu

No…..co………..no psy trza szczepić, zwłaszcza te na krótkim łańcuchu……………..

Krzysztof
6 miesięcy temu

Heh icki zaś oszukują ! Igły wbitej nie widać….

Szatan z was się śmieje
6 miesięcy temu

Szacun dla testerów. Pesynajmniej w budzie innych nie pozakażają

kobyłkaupłota
6 miesięcy temu

ja pierd…ole łysy coś ty zrobił, za darmo testujesz na sobie ten szajs.

***** ***
6 miesięcy temu

Do Boguś . Ty jesteś jednak totalny idiota brak wychowania chamie i szacunku dla kobiet . Obyś dostał tego korona i jak najszybciej znalazł się tam gdzie Twoje miejsce . Szumowino .

mama
6 miesięcy temu

gosciu na pierwszym planie – nie stac na maskę, bo widac szmatkę.

Boguś
6 miesięcy temu

Do Obywatel X: jakiego bicia kobiet? Co ty oszołomie pleciesz? Na marszu piorunów byli gejowie i osoby z macicami identyfikujące się jako kwiat narodu.

21
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x