OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kolejny wypadek na Traugutta Kordeciego

Jeden dzień minął i doszło do kolejnego wypadku na skrzyżowaniu ulic Kordeckiego i Traugutta w Ostrowie Wielkopolskim. Pośrednio przyczyniła się do tego wyłączona sygnalizacja, po wczorajszym wypadku.

Kierowca toyoty yaris wymusił pierwszeństwo i zderzył się z renault. Jak widać jazda na pamięć i nierespektowanie znaków pionowych może się nie najlepiej skończyć.

13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Daro
16 dni temu

Odkąd zmieniło się tam pierwszeństwo przejazdu, od tond tam są wypadki, włącznie ze śmiertelnym. Ok, trzeba patrzeć na znaki, ale po jakiego dydla zmieniają coś co jest dobre na złe. Wcześniej z pewnością tam nie było ani jednego wypadku.

OSW
24 dni temu

Pośrednio do wypadku przyczyniło się nie patrzenie i nie respektowanie znaków drogowych, roztargnienie kierowcy Toyoty, nic więcej !!!

Komarkowiec
25 dni temu

W Polsce nie ma Policji tylko ZOMO. A oni są od pilnowania dróg.

Adam
26 dni temu

A może ustawić tam milicjanta z białymi rękawicami wtedy nie trzeba by było patrzeć na znaki.

karol3414
26 dni temu

Jaka jazda na pamięć? Przecież organizacja ruchu na tym skrzyżowaniu nie zmieniła się wczoraj, ani rok temu. To nie jazda “na pamięć” jest przyczyną wypadków na tym skrzyżowaniu, tylko jazda na “wydaje mi się” że skoro się fajnie, szybko jedzie, ciągle tą samą ulicą i na wcześniejszych skrzyżowaniach miałem pierwszeństwo to tu też mam pierwszeństwo i nie muszę patrzeć na znaki. Wyłączona sygnalizacja tym bardziej powinna skłonić do spojrzenia na znaki, no chyba że ktoś jest przyzwyczajony do przejeżdżania na żółtym świetle i nie zwrócił uwagi że ono miga.

Szatan z was się śmieje
26 dni temu

Sygnalizacja winna? Panie redaktorze bez jaj. Ci co nie wiedzą jaki znak co oznacza powinni przesiąść się na rower

Drogówka
26 dni temu

Jak można jeździć na pamięć? Kierowca toyoty nadaję się do tarcia chrzanu.

Ostrowiak
26 dni temu

Tak jak w Niemczech zrobić prawa wolna i ograniczenie 30h

Daga
26 dni temu

Konik polno-morski, zanim zaczniesz kogoś ‘poprawiać’, cofnij się może do podstawówki i przypomnij sobie reguły pisania partykuły ‘nie’ z przymiotnikami i przysłówkami w stopniu najwyższym, bo chyba coś Ci umknęło, mądralo.

Ja
26 dni temu

Czemu tu tyle skrzyżowań na głównych drogach ma światła zamiast rond – nie byłoby problemu gdyby one były normalne, ale w tym mieście są inteligentne inaczej.. Koło skarbówki tak samo, kolejne światła, przejazd z Wrocławskiej do Krotoszyńskiej tą “obwodnicą” to teraz będzie z 6-7 świateł z których większość jest inteligentna inaczej, masakra

13
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x