Chciał popełnić samobójstwo w wieżowcu przy Dembińskiego

Mężczyzna chciał zakończyć swoje życie w wieżowcu przy ulicy Dembińskiego 10 w Ostrowie Wielkopolskim. Na miejsce wysłano straż pożarną oraz pogotowie ratunkowe. 

Strażacy przygotowali się pierwotnie na scenariusz skoku z wysokości. Na miejscu dowiedzieli się, że mężczyzny nie widać na zewnątrz i dlatego postanowili dostać się do środka, ponieważ istniało podejrzenie, że podciął sobie żyły.

Po dostaniu się do środka nie odnaleziono mężczyzny. Dopiero po chwili ratownicy znaleźli go na korytarzu, ale jego stan nie wymagał pilnej pomocy medycznej. Miał tylko rany cięte na przedramieniu.

zdjęcie poglądowe

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ostrów znowu zalany (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

28 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anonim
2 lat temu

Doba największy patol na osiedlu

Obywatel X
3 lat temu

Konstytucją gwarantuje nam wolność i samodzielne decyzje. Tylko socjaliści mówią, co jest dobre dla każdego. Wniosek, te samobójstwo byłoby niezgodne z doktryną socjalizmu..

Seba
3 lat temu

Królik tam dalej ćpa fetę pod murkuem?

Kuba
3 lat temu

Tam mieszka obok w bloku taki Bartek bez jednej nogi który jest przykładem upadku człowieka ćpun i wrak człowieka a do tego konfident na psy…

Anonim
3 lat temu

Chowder zaproś żula na kreskę

OSW
3 lat temu

Edek nie obrażaj ludzi ze wsi bo w obecnych czasach mieszkają tam ludzi z pieniędzmi, ładne, nowe domy, fury itp., na pewno nie patologia i ćpuny, a więc nie porównuj Manhattanu ze wsią.

Edek z fabryki kredek
3 lat temu

Ten cały tzw. Manhattan to taka patologiczna wieś w centrum miasta. Ile tam jest patologii to głowa mała. Handlarze samochodów-przekrętasy, ćpuny. I mieszkańcy tych bloków nie protestujcie. Dobrze wiecie, że tak jest.

sk
3 lat temu

denso to co to za firma daj znac chetnie sie zatrudnie

28
0
Napisz co o tym sądziszx