Zginęła na oczach 9-latki (aktualizacja)

W czwartek około godziny 18 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na drodze wojewódzkiej pomiędzy Kaliszem, a Turkiem zderzyły się samochód osobowy peugeot oraz ciężarowe volvo. 30-letnia kaliszanka zginęła, a 9-latka trafiła do szpitala. Ciężarówka należy do firmy z powiatu ostrowskiego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierując peugeotem nagle zjechała na przeciwny pas ruchu. W aucie z tyłu podróżowało dziecko oraz pies. Według niepotwierdzonej jeszcze informacji, pies dzień wcześniej został, w ramach adopcji, zabrany z kaliskiego schroniska. Być może to właśnie on rozproszył kierującą i spowodował, że odwróciła się w jego stronę.

Dziewczynka wyszła bez większych obrażeń. Podróżowała na tzw. „poddupniku”. Psa po zdarzeniu zabrał jeden ze świadków zdarzenia. 9-latka rok wcześniej straciła matkę, a prawnym opiekunem został jej brat. Kobieta, która zginęła w wypadku była jego narzeczoną.

POLECANE NEWSY

17 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bolo
1 rok temu

Omen

O S W
1 rok temu

Co to się dzieje, prosty odcinek drogi, a ludzie zjeżdżają na czołówkę, normlanie strach się bać jeździć żeby nie trafić na takiego …

(*)zany
1 rok temu

Do Wlkp: dokładnie.. I to są bohaterowie A nie lekarze tfu. Straż ma „najgorsza/najtrudniejsza” robotę z mundurowki. Czapki z głów Panowie .

Barbara
1 rok temu

Brak współczucia

doktor
1 rok temu

cale szczescie, ze w ciezarowke

wlkp
1 rok temu

Zawsze jestem pełen podziwu dla strażaków, którzy jadą do takiego wypadku. Wyciąganie ludzi z tak zniszczonych aut musi byc szokującym doświadczeniem.

Halina
1 rok temu

Do Koko!!!! I to jest czas, miejsce, okoliczność aby takie brednie pisać? To ty do lekarza idź, a nie cwaniaczysz na smartfonie. Utopić człowieka w łyżce wody, pogrążyć i naśmiewać. A może to przez Twoje zachowanie tak to wygląda…

Last edited 1 rok temu by Halina
\Janek
1 rok temu

tak bardzo mi przykro 🙁 @NalezySie tylko współczucie.

Marcin osw
1 rok temu

Biedne dziecko i szkoda kobiety która zmarła. Kierowcy tira współczuję mam nadzieję że jakoś to zniesie psychicznie.

xd
1 rok temu

Zawsze mogło być gorzej, np. 9-latka mogła umrzeć na oczach kobiety. Jeśli ofiarą jest tylko baba za kierownicą to jeszcze nie tam źle. Mogło być gorzej przy takim wypadku. Najgorsza chyba ta trauma dla dziewczynki.

17
0
Napisz co o tym sądziszx