LPR wylądował koło stadionu. Wiadomo dlaczego

Udostępnij
Tweet

W środowy wieczór zadysponowano załogę śmigłowca LPR do centrum Ostrowa Wlkp. Potrzebująca była mieszkanka ulicy Gimnazjalnej. Z uwagi na ścisłą zabudowę, żółta maszyna musiała wylądować na obrzeżach śródmieścia. Pilot wybrał parking znajdujący się w pobliżu stadionu miejskiego i ogródków jordanowskich.

Do pomocy zadysponowano także zastęp straży pożarnej, który zabezpieczył miejsce lądowania, a także przewiózł medyków do pacjentki. Po wejściu do mieszkania okazało się, że kobieta miała już wcześniej udar, a teraz obawiano się, że nastąpiło pogorszenie się stanu zdrowia. Badania medyków na miejscu wykluczyły stan, który by wymagał hospitalizacji i wrócili do bazy, pozostawiając kobietę w mieszkaniu.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Strażak po służbie zreanimował skutecznie 10-latkę (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ewa50
3 lat temu

A nie szybciej byłoby karetke wysłać??? Widziałam jak ten helikopter krążył najpierw kilka razy zanim wylądował… Na Gimnajalna na nogach ze szpitala w tym czasie by sie przeszło… Nie wiem… Rozumiem ze chodzi o ludzkie życie, ale czy nie było wolnej karetki? Czy ktoś zwraca uwage na koszty?

Adam
3 lat temu

Ile czasu zajmuje start z Michałkowa i przylot na Paderewskiego ? Wczoraj widziałem,że były problemy z lądowaniem i podchodził dwa razy.

Kulfon
3 lat temu

Trzeba było wylądować na parkingu Kaufland tam dużo miejsca i biegusiem z noszami ulicą Kolejową, deptak aż do celu. Raz,dwa,raz,dwa,raz,dwa… ☺

byłem tam D
3 lat temu

Chyba najpierw chciał w okolicy starego cmentarza ale próba lądowania nie wyszła i poleciał dalej

Czytelnik
3 lat temu

Jak to jest wieczór a na dworze na zdjęciach dzień i widać jeszcze 😀

Henio
3 lat temu

Może ten hejhopter tak przeleci się po wszytkich mieszkaniach żeby sprawdzić czy komuś się nie pogorszyło? moze kwiatki przy okazji podleją, psa wyprowadzą i śmieci wyniosą?

arek
3 lat temu

od szpitala 5 min drogi jak nie mniej na sygnale to oni wołają helikopter
co jest nie chce im sie karetkami jeździć czy co

Uve
3 lat temu

Wszystko zamykają, kościoły otwarte 🤣🤣🤣 THX PIS buhahaha. Każdy Pisior to … A i przypomnę ***** ***

oo
3 lat temu

Nie wierze ….no po prostu Qrwa nie!!!!!!!!!1

....
3 lat temu

Ze stadionu musieli iść na gimnazjalna. Masakra

10
0
Napisz co o tym sądziszx