Obwodnicą Ostrowa pod prąd (wideo)

Rano doszło do mrożącej krew w żyłach sceny na obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego. Od ronda w Strugach pod prąd jechał Volkswagen. Zdaniem pana Dariusza kierował nim starszy wiekiem mężczyzna, który nie reagował na trąbienie i miganie światłami aut jadących z przeciwka. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało, ale do tragedii wystarczyłoby rozkojarzenie któregoś z kierowców jadących zgodnie z przepisami. 

Aktualizacja:
Kierowca z powiatu ostrzeszowskiego przejechał 13 kilometrów II etapem obwodnicy Ostrowa.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Potrącenie rowerzysty na przejeździe (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

19 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
potencjalny zabójca
3 lat temu

Dobrze, że Ostrzeszów nie ma obwodnicy bo strach by było tamtędy jechać sądząc po popisach posiadaczy uprawnień na POT na ulicach Ostrowa, tylko ten to już przebił chyba wszystkich razem wziętych.

Bolek
3 lat temu

Starsi nie wiedzą co to ekspresowa A młodzi nie umieją ekspresowa jeździć i mamy pat.

NIEZGODNY
3 lat temu

To by tłumaczyło dlaczego w Ostrzeszowie nie chcą obwodnicy. Strach byłoby nią jechać.Pewnie byłoby jak na skrzyżowaniach w Indiach, każdy po swojemu by jechał

Piczi
3 lat temu

W Polsce jest praworządność a on pod prąd jedzie. Tak dłużej nie może być. Albo prawica albo targowica

Domikik
3 lat temu

Takiego zabrać prawko dożywotnio

Edmund
3 lat temu

Zastanawia mnie jak on tam wjechał to rondo na strugach jest tak wyprofilowane ze ciężko pomylić kierunek jazdy. Z całym szacunkiem do starszego pana ale najwyższa pora na PKS czy PKP

Marysia
3 lat temu

No komu jak komu , pijanemu po wódce bym się nie zdziwiła , bo ma swój świat jak wypije , ale takiemu doświadczonemu kierowcy? Nabroiłeś człowieku i chyba prawka już się pozbyłeś na zawsze.

Shell v power
3 lat temu

Nie raz mi brakło paliwa w baku w aucie , bo zepsuty czujnik miałem. Wiem jak ciężko jest pchać auto.

Do ricz
3 lat temu

Bez przesady z biciem jeszcze by zawału dostał i poszedł byś siedzieć. Dziadziuś po prostu jechał na rezerwie i chciał szybciutko dojechać jak najkrótszą trasą na stację benzynową aby zatankować.

19
0
Napisz co o tym sądziszx