OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Pierwsza rocznica wprowadzenia lockdown w Polsce. Co nas czeka?

Dzisiaj mamy pierwszą rocznicę wprowadzenia lockdownu na 14 dni. Pamiętacie to? Politycy i dziennikarze przekonywali, że jak wysiedzimy w domu przez 14 dni, to wirus sobie pójdzie gdzie indziej. Rząd zamknął wszystko, miasta wymarły, ludzie w pełnej dyscyplinie siedzieli w mieszkaniach. – napisał Sławomir Mentzen z Konfederacji.

Minęło najpierw 14 dni, potem kolejne 60, potem przyszły wybory, wirus sobie według premiera poszedł, ale niestety jesienią znowu wrócił. Dlatego rząd sięgnął po stare i sprawdzone metody, czyli zamknął siłownie, gastronomię, turystykę, Giertycha, kulturę, uniwersytety i szkoły. Tym razem oszczędził lasy, fryzjerów, kosmetyczki i kasyna. Wirus oczywiście nie zniknął, bo zniknąć nie mógł. Zamykając szkoły i hotele, wbrew popularnym zabobonom, nie przegania się wirusa. Ciemnota postępuje, więc spodziewam się, że na którejś z kolejnych konferencji, Niedzielski nakaże nam łapanie się za guzik na widok kominiarza i zakaże przechodzenia pod drabiną.

Minął rok zamknięcia i jest gorzej niż było. Nic to siedzenie w domach nie dało. To był rok bez wykładów, bez lekcji, bez wesel, bez rozrywki. Szlag trafił już i tak niską dzietność, wzrosła liczba depresji, problemów psychicznych, dzieci się przykuły już na stałe do komputerów. Kiedyś w naszej części świata kolejne pokolenia tkwiły w zbrodniczym i absurdalnym systemie, żyjąc iluzją, że kiedyś zbudują komunizm. Teraz mamy to samo, ale odległą niczym horyzont wizją jest brak wirusa.

Od roku żyjemy w zawieszeniu. Nie da się nic planować, nie wiadomo co nas czeka, nie wiadomo nawet czy kiedykolwiek będzie jeszcze normalnie. Straszy się nas jakąś nową normalnością. To nie jest żadna nowa normalność czy jakiś nowy ład. To jest stara komuna. Kiedyś Czesław Miłosz pisał: “Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, nie zajrzeli do dupy – tam miałem socjalizm.” Teraz poszliśmy krok dalej i nawet tam zaglądają, póki co w Chinach, ale nie widzę powodu, żeby Niedzielski nie wprowadził tego pomysłu również i u nas. Nie nazwę nigdy normalnością tego, co tu się od roku wyprawia. Jakieś paszporty szczepionkowe na kiju, ograniczenia w podróżowaniu, kwarantanny, codzienne ogłaszanie przez media liczby testów pozytywnych, zamknięte stadiony, uczelnie, szkoły i miejsca rozrywki. Nie mówiąc już o pomysłach przedstawianych co chwilę przez tę bandę kretynów z tytułami naukowymi, przedstawianych w mediach jako doradcy rządu. To co się dzieje, leży bardzo daleko od normalności.

Ile to jeszcze będzie trwało? U nas pewnie długo. Nie żyjemy w przywiązanym do wolności Teksasie, Polacy widocznie lubią, jak się ich terroryzuje, zamyka, zamaskowuje i zakazuje wszystkiego. Istotna część naszego masochistycznego społeczeństwo dobrze zgrała się z tym sadystycznym rządem. Jedni i drudzy czerpią jakąś dziwną satysfakcję z dalszego brnięcia w to szaleństwo. Jak do masochistów dodamy ludzi naiwnych, którzy dalej wierzą, że to się za 14 dni skończy, to okazuje się, że nawet wybory nic nie zmienią, bo entuzjaści tej nowej normalności nas po prostu przegłosują. A potem kupią garnki i pościel w telezakupach, przeczytają swój horoskop, a na koniec zalegną przed TVP i TVN, by czerpać pogłębioną wiedzę o świecie i być na bieżąco z tym, jakie gusła w tym miesiącu mają przegonić wirusa. – dodał Mentzen.

46 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Precz z kłamstwem
2 miesięcy temu

To jest wprowadzanie.w.życie chorego planu Georga Sorosa ktory ma.na celu zniewolić ludzi ,Europejczyków. W tym samym czasie finansuje exodus islamu na nasze.ziemie.Po prostu tak zaplanował człowiek, ktory jest spekulantem od spraw wprowadzenia nieładu.I karmi się tym że ludzie zostaną niewolnikami.Tak jak w czasie wojny podniecalo go to iż pozbawiał majątku żydów,sam będąc żydem.Człowiek,ktory ma za nic człowieka. Jest to jego odwieczny plan upodlenia drugiego człowieka i na.ten cel łoży olbrzymie pieniądze przez globalną sieć swoich fundacji.Ludzie,jeśli się w porę nie obudzą, a wszystko na to wskazuje że nieprędko to nastapi, po prostu obudzą się w nowej rzeczywistości będąc niewolnikami systemu .Ten “człowiek” ma.za nic ludzkość. Ludzkość została zmanipulowana bronią jaką posiada ów “człowiek ” czyli globalną siecią mediów, które od lat dezinformują nas jak widzimy bardzo skutecznie. W tej chwili na.skutek tego działania, tak naprawdę nikt już nie.wie co jest prawdą a co klamstwem a o to jemu właśnie chodziło. Obudźcie się naprawdę. Jeszcze można się uratować.

Dyktat Sorosa
2 miesięcy temu

Dyktatura Georga Sorosa oraz Rothschildowskich kombinatów szczepionkowych rośnie w siłę zgodnie z planem.Wkrótce ludzie dadzą się zniewolić książeczką szczepień jak psy na łańcuchu. Nawet nie zdawają sobie ludzie sprawy że krok po kroku idą w niewolę do finansjery tego Świata, która bawi się nami w najlepsze.Kaganiec …Łańcuch i do budy nędzny niewolniku elit.

Maurycy
2 miesięcy temu

Covid 19 nie wyrządził tyle szkód ile wyrządził rząd wprowadzając te wszystkie nieracjonalne i sprzeczne ze sobą obostrzenia.

Domikik
2 miesięcy temu

Rocznica wprowadzenia lockdownu który został i jest wprowadzimy nielegalnie..

Alicja
2 miesięcy temu

Co nas czeka? Te rządowe pustaki rozwalą gospodarkę do końca. W końcu o to chodzi!

Prawicowiec
2 miesięcy temu

Przestępczy RZĄD rozpoczął rozprawianie się z opozycją w celu przejęcia całkowito dyktatorskiej władzy poza kontrolą. Ogłupianio i wystraszono spoleczenstwo pod szyldem Coronovirus.. Je.. ć pisiokow

basia
2 miesięcy temu

Kowidianie pomóżcie zachodnim koncernom i od 15.03.br. kupujcie testy na Koronkę w Lidlu i Biedronce. III fala musi rosnąć w siłę.

Baczek
2 miesięcy temu

No dziś sobie na to konto drineczka wypiłem. Co ciekawe od roku nie noszę maski i żyję. Ostatnio przy badaniach okresowych zrobiłem sobie test na przeciw ciała COV i ku mojemu zdziwieniu okazało się że mam ich tyle jak bym się 5 szczepionkami zaszczepił. Morał z tego, że pewnie sporo z nas przeszło tę grypę bez objawowo.

Pan Mądrala
2 miesięcy temu

Szkoda że po szczepieniu żadna dziw.a z PISu nie odjebała. A jak się ma kaczorek żyje ?
Pomodlę się aby odjeba. jak moja babcia. Tak ją tata namawiał że ma się zaszczepić. Po szczepieniu dostała COV19 i poszła do Piotra.
Modlę się aby Jaro spotkało to samo.

Kasia
2 miesięcy temu

I znowu frajerów na święta pozamykają w domach beznapletkowcy i pejsate qrwy. Cóż suweren ma być śmieciem bez własnego zdania.

46
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x