Wyeliminowali dilera. A w zasadzie kto dziś ćpa amfetaminę?

Udostępnij
Tweet

Trzy miesiące w areszcie spędzi 37-latek z powiatu ostrowskiego, który usłyszał już postawione przez prokuratora zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany przez ostrowskich kryminalnych. Policjanci w trakcie kontroli znaleźli przy nim amfetaminę.

W ubiegłym tygodniu policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego na terenie powiatu zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli przy nim biały proszek spakowany w worek foliowy. Dokładna analiza znalezionej substancji potwierdziła, że jest to amfetamina w ilości ponad 300 gramów.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych, za co grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności. Zgodnie z decyzją sądu, 37-latek następne kilka miesięcy spędzi w areszcie.

Przypominamy, że posiadanie narkotyków w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności, a jeżeli w grę wchodzi ich znaczna ilość karą nawet do lat 10.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Bus zapalił się po wypadku (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ktoś
2 lat temu

Miało być cwelinder

do OSW
2 lat temu

Co jest na wroclawskiej przy shellu na tej dzialce z barakiem??

Kumaty
2 lat temu

Ano korzysta ten kogo stać. Biedni dalej walą wódę.

Skazany
2 lat temu

Zwinięte banknoty sto złoty dziury dwie. Dla kumatych, dla starej gwardii wychowanej na ul. Lotniczej, pozdrawiam…

Rsk
2 lat temu

Rozjebusy w tych komentarzach 60🚫

15
0
Napisz co o tym sądziszx