OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Fordem skasował ogrodzenie posesji. To nie był jedyny jego problem

W nocy z czwartku na piątek doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca forda focusa zjechał z drogi i skasował betonowe ogrodzenie posesji. Do kolizji doszło w Sobótce.

Obywatel Ukrainy po zdarzeniu próbował się oddalić. Kiedy wpadł w ręce policjantów, ci ustalili, że kierowca nie miał uprawnień. Ponadto pod wpływem alkoholu.

Jeśli kieruje się pojazdem po całkowitym cofnięciu uprawnień, np. za jazdę po alkoholu bądź przekroczenie limitu punktów karnych? Jeśli przyczyną było prowadzenie pod wpływem alkoholu, sąd może nałożyć na kierowcę karę nawet 2 lat pozbawienia wolności. Jeśli natomiast było to przekroczenie punktów karnych, wówczas zazwyczaj kończy się na grzywnie, jednak trzeba się też liczyć z możliwością otrzymania zakazu prowadzenia pojazdów na okres aż 3 lat.

Podczas tego okresu nie będzie można ponownie ubiegać się o wyrobienie prawa jazdy.

Ponieważ przy braku uprawnień nie działa polisa OC, kierowca Forda będzie musiał pokryć naprawę płotu z własnych pieniędzy.

POLECANE NEWSY
18 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
O S W
10 miesięcy temu

Prawa jest taka, że „Saszki” robią w większości u Nas co chcą – może z 15 – 20 % jest normalnych, reszta myśli, że wciąż są u siebie w dziczy, gdzie za „dziengi” idzie załatwić wszystko, od Policji po prawo jazdy itp.
PS Jeśli go nie zatrzymali tylko wypuścili to Saszka już dawno na Ukrainie i szukaj wiatru w polu, nie zapłaci za nic, nic z niego nie ściągną.

BMW5
10 miesięcy temu

Pajac…

Mz
10 miesięcy temu

Przybić gwoździami do płotu Ukraińca

Kierowca busa
10 miesięcy temu

Ukraina rządzi na całego

LIKU
10 miesięcy temu

Czemu mnie nie dziwi, ze to akurat Ukrainiec

....
10 miesięcy temu

Znowu Ukrainiec.

Kombatant
10 miesięcy temu

Głupi pijak menel przez nich to same zgorszenie jest. Jeszcze trochę to te brudasy będą obracać nasze kobiety. Pfftuuu na tą chołote , wypad do siebie !!! Oni za dużo cwaniakują i chcieli by nami rządzić. Jeszcze trochę to te brudasy będą miały większe prawa niż my !!! Już powoli tak jest cholera jasna !!!!

Marcin osw
10 miesięcy temu

Kolejny pijany Ukrainiec ale u nich to norma, nie żebym coś do nich miał ale taka prawda chleją na potęgę i jazda autem.. Dobrze że nikomu krzywdy nie zrobił

Lech
10 miesięcy temu

Już widzę jak to FUK ściąga regresem kwoty od obywatela Ukrainy. Problem i to niemały będzie miał poszkodowany właściciel jako że w tej sytuacji UFK robi co może żeby odszkodowań nie wypłacać lub ostatecznie okroić ile się da.

Chołota
10 miesięcy temu

I znowu chwast ze wschodu…Deportować do wuja Władka on wie co się robi ze śmieciami.

18
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x