Fordem skasował ogrodzenie posesji. To nie był jedyny jego problem

Udostępnij
Tweet

W nocy z czwartku na piątek doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca forda focusa zjechał z drogi i skasował betonowe ogrodzenie posesji. Do kolizji doszło w Sobótce.

Obywatel Ukrainy po zdarzeniu próbował się oddalić. Kiedy wpadł w ręce policjantów, ci ustalili, że kierowca nie miał uprawnień. Ponadto pod wpływem alkoholu.

Jeśli kieruje się pojazdem po całkowitym cofnięciu uprawnień, np. za jazdę po alkoholu bądź przekroczenie limitu punktów karnych? Jeśli przyczyną było prowadzenie pod wpływem alkoholu, sąd może nałożyć na kierowcę karę nawet 2 lat pozbawienia wolności. Jeśli natomiast było to przekroczenie punktów karnych, wówczas zazwyczaj kończy się na grzywnie, jednak trzeba się też liczyć z możliwością otrzymania zakazu prowadzenia pojazdów na okres aż 3 lat.

Podczas tego okresu nie będzie można ponownie ubiegać się o wyrobienie prawa jazdy.

Ponieważ przy braku uprawnień nie działa polisa OC, kierowca Forda będzie musiał pokryć naprawę płotu z własnych pieniędzy.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  PiS ogłosiło kandydatkę na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego
Subskrybuj
Powiadom o

18 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
O S W
2 lat temu

Prawa jest taka, że „Saszki” robią w większości u Nas co chcą – może z 15 – 20 % jest normalnych, reszta myśli, że wciąż są u siebie w dziczy, gdzie za „dziengi” idzie załatwić wszystko, od Policji po prawo jazdy itp.
PS Jeśli go nie zatrzymali tylko wypuścili to Saszka już dawno na Ukrainie i szukaj wiatru w polu, nie zapłaci za nic, nic z niego nie ściągną.

BMW5
2 lat temu

Pajac…

Mz
2 lat temu

Przybić gwoździami do płotu Ukraińca

Kierowca busa
2 lat temu

Ukraina rządzi na całego

LIKU
2 lat temu

Czemu mnie nie dziwi, ze to akurat Ukrainiec

....
2 lat temu

Znowu Ukrainiec.

Kombatant
2 lat temu

Głupi pijak menel przez nich to same zgorszenie jest. Jeszcze trochę to te brudasy będą obracać nasze kobiety. Pfftuuu na tą chołote , wypad do siebie !!! Oni za dużo cwaniakują i chcieli by nami rządzić. Jeszcze trochę to te brudasy będą miały większe prawa niż my !!! Już powoli tak jest cholera jasna !!!!

Marcin osw
2 lat temu

Kolejny pijany Ukrainiec ale u nich to norma, nie żebym coś do nich miał ale taka prawda chleją na potęgę i jazda autem.. Dobrze że nikomu krzywdy nie zrobił

18
0
Napisz co o tym sądziszx