Wysadzony bankomat w Międzyborzu – nagranie wideo ze sprawcami

Udostępnij
Tweet

Wczoraj w nocy nieznani sprawcy wysadzili bankomat w centrum Międzyborza. Przez to zapalił się sklep, w którym znajdowały się m.in. fajerwerki i ewakuowano mieszkańców budynku. Wiemy już, że mogli wrócić do swoich mieszkań.

Nie stwierdzono, aby konstrukcja nieruchomości została naruszona. Policja prowadzi w tej sprawie śledztwo i na razie nie wyjawia czy i jaką kwotę udało się ukraść złodziejom.

Dziś portal MojaOlesnica.pl otrzymał nowe nagranie od mieszkańców, na którym widać, jak dwóch mężczyzn stoi przy bankomacie. Powstał on chwilę po eksplozji, która obudziła część lokatorów.

Jeden z bandytów trzymał latarkę. Padają też groźby do osoby nagrywającej. – Będę strzelał! Ku***, nie wyłaź – ostrzegał bandyta. Po chwili obaj odjechali audi w ciemnym kolorze.

Jak się dowiedzieliśmy, filmik ma już policja, która prowadzi śledztwo. – Należy się pochwała za odwagę osoby nagrywającej – mówi asp. Bernadeta Pytel z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.

Liczy też, że mundurowi otrzymają kolejne materiały lub informacje, które mogą im pomóc. – Policjanci prowadzą czynności w kierunku ustalenia sprawców tego czynu i można w najbliższej jednostce przekazywać wszelkie dane dotyczące tego zdarzenia – dodaje.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Poparzone niemowlę trafiło do Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Eryk
3 lat temu

Słychać że to Chrupek co strzelał pod galerią w Ostrowie w maju w tamtym roku Tak samo bylo no chodź no chodź

Apokalipsa nadchodzi
3 lat temu

Pinokio chce nas zachipować do 2030 roku , nie zgadzamy się na to! Pieniądz musi być szeleszczący! Nie mogą kontrolować nas poprzez chipy , nie możemy do tego dopuścić! Przeciwstawmy się im!!!

Maciura
3 lat temu

Choć pod wirzby się loć.

Janke
3 lat temu

Grunt że nie ma ofiar a swoją drogą kiedy reforma sprawiedliwości oko za oko czyli ukradłeś odpracujesz fizycznie na rzecz osób poszkodowanych za najniższą krajową nie robisz ni ma żarcia.

Audi tron
3 lat temu

Tylko Audi lub bmka to prestiż i styl. Jak Gucci i Armani

15
0
Napisz co o tym sądziszx