OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Potrącił rowerzystę i odjechał

Około godziny 19 doszło do potrącenia rowerzysty we Wtórku, przy skręcie na Stare Kamienice. Ze wstępnych informacji wynika, że mężczyzna jechał rowerem i został potrącony prawym lusterkiem samochodu osobowego, prawdopodobnie marki Ford. Poszkodowanego karetka zabrała do szpitala.

Samochód sprawcy odjechał w stronę Ostrowa Wielkopolskiego. Policja prosi o kontakt osoby mające wiedzę nt. sprawcy lub okoliczności zdarzenia.

POLECANE NEWSY
27 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Iwan S S
8 miesięcy temu

wie ktoś co za pajac jeździ codziennie na rowerze przed 6 na DK 25 w stronę Kalisza?!
gdzie mieszka lub gdzie pracuje bo powiedzmy,że chciałym przeprowadzić pewną rozmowę powiedzmy edukacyjną na temat niebezpieczeństwa jakie stwarza nie dla siebie bo dla mnie jest po prostu pajacem i w dodatku samobójcą,ale po prostu dla innych uczestników ruchu drogowego,tamuje ruch drogowy,stwarza zagrożenie katastrofą w ruchu lądowym przy takim ruchu jaki odbywa się na tej drodze krajowej,mnie go nawet nie szkoda bo nie ma wyobraźni i widać,że życie mu nie miłe,selekcja naturalna prędzej czy później nastąpi,ale szkoda mi tylko kierowcy,który idiotę prędzej czy później pątrąci i będzie miał z tego tytułu nieprzyjemności.

O S W
8 miesięcy temu

Nie wiem jak było akurat w tym przypadku, ale brak jakiegokolwiek oświetlenia u rowerzystów to niestety norma i duży problem w Naszych okolicach … to jest straszne jak ludzie igrają ze śmiercią.
A Policja, a Policja udaje, że problemu nie ma bo przecież nie będzie ganiać za rowerzystami jak to tak ?!
Nie bronię kierowców, ale rowerzyści wielce najeżdżają na kierowców, a sami często robią innym na złość i jeżdżą jezdnią, gdy obok jest droga dla rowerów, za nic mają przepisy i innych uczestników ruchu drogowego no to jak inni mają ich szanować ?!

fanroweru
8 miesięcy temu

Używam oświetlenia nawet w słoneczny dzień. Wciskanie się na trzeciego to Panowie kierowcy norma. Niewielu się trafi że zwolnią i po chwili wyprzedzają w odległości co najmniej 1m od wyprzedzanego rowerzysty. Zapamiętajcie! kierujący swoimi bolidami, rowerzysta jest pełnoprawnym użytkownikiem drogi. Przywal jeden z drugim w rower za 20 000 zł, droższy od niejednego wraku Niemiec to osiwiejesz jak będziesz musiał zapłacić.

Listowy z Wtórku
8 miesięcy temu

Bezrobotny dupek jeździ audi a3 8p
całymi dniami.

Ja
8 miesięcy temu

Na cmentarzu nie jeden miał pierwszeństwo. Przepisy przepisami ale rozum rozumem.

Marcin osw
8 miesięcy temu

Nie ładnie, co za bydlak a gdyby ktoś potrącił członka rodziny tego kierowcy to ciekawe jak by się poczuł. Ostatnio jakiś typ mietkiem jechał i widział że matka z dzieckiem idzie już jest prawie na przejściu to przyspieszył a kolejny przykład idę z dziećmi a baba jedzie i spaglada na nas po czym przejeżdża przed nosem i patrzy na wprost że niby nie widzi

Last edited 8 miesięcy temu by Marcin osw
Fit
8 miesięcy temu

Kierowcy to najczęściej opasłe wieprze,a kobiety tłuste maciory.200 metrów taki ma do sklepu,ale musi jechać samochodem,bo na nóżkach się nie chce.Ujdzie taki/ taka kilka metrów i już sapie i dyszy,bo kondycji zero,bo cały czas dupy autami wożą.

Kondziu
8 miesięcy temu

Srebrne z czarnym dachem , potrąciło…

To Ja Złodziej
8 miesięcy temu

Do Obserwator . Za nim zaczniesz się użalać to wsiądź do samochodu i przejedź się po Ostrowie i wtedy się wypowiadaj . Podam jeden przykład jadąc Paderewskiego stoi kobieta przy przejściu zatrzymuje się według przepisów a tu nic babsko odchodzi sobie w drugą stronę , kolejny przykład jadąc Grabowska jedzie rowerzysta bez kamizelki , bez odblasków , bez oświetlenia widzę go przed sobą dziesięć metrów Ok ograniczenie prędkości ale ten rowerzysta jedzie dalej gdzie nie ma ograniczenia i pomyśl chłopie zanim będziesz bronił kogoś bez wyobraźni . Osobiście nie szkoda mi nikogo kto nie dba o własne bezpieczeństwo i życie . Pozdrawiam

do kaudi a3
8 miesięcy temu

śmieć ci na imię, wypad na wysypisko

27
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x