OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wysadzono bankomat w rynku (wideo)

W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do wysadzenia bankomatu firmy Santander. Po kradzieży wezwano na miejsce strażaków, ponieważ urządzenie było zamontowane w jednym ze sklepów w Międzyborzu, którego wnętrze zaczęło się palić. Trwa ustalanie szczegółów zdarzenia.

Międzybórz znajduje się tuż za powiatem ostrowskim w stronę Oleśnicy.

Z uwagi na zagrożenie dla całej kamienicy, ewakuowano z niej czternaścioro mieszkańców. Część wyszła z niej sama, a pozostałych obudzili i wyprowadzili dopiero strażacy. Lokalny samorząd zaoferował im lokale zastępcze.

Okazuje się, że sklep sprzedawał m.in. fajerwerki. Te zaczęły eksplodować po wysadzeniu bankomatu. Nagranie opublikował portal mojaolesnica.pl

POLECANE NEWSY
27 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gaga ty debilu
8 miesięcy temu

FunFact: w oknie apteki stoi laleczka chucky ktora wszystko widziala

Twoj stary pijany
8 miesięcy temu

Juz przy banku wysadzili bankomat jakos rok temu, moze dawniej. Teraz na rynku… nastepne to obrabuja orlena w miedzyborzu bo za drogie monstery maja, na 100%

Rychu
8 miesięcy temu

Przyszli po odbiór wypłaty 10ty sie zbliża, Nie mogli tego kolejny raz znieść że bank znowu na czas nie zaksięgował. i Nastąpił samozapłon,a po tym wybuch,Śmietnisko może ,a bankomat nie?

Do.. Oliwia.
8 miesięcy temu

Bezrobocie? 😆Gdzie ty masz w Polsce bezrobocie? Pracy jest tyle, że możesz wybierać, no chyba, że jesteś po gimnazjum i zero doświadczenia, a chciała byś zarabiać 5000 zł miesięcznie.. Mój syn w tamtym roku zakończył szkołę, jako technik elektryk, i na dzień dobry dostał 19 zł na rękę za godzinę! Z nadgodzinami wychodzi śmiało 4 tyś. A pracy jest od zajebania.

Robin Hood
8 miesięcy temu

Następne będą bankomaty w Ostrowie mówię wam. Galeria Ostrovia na uboczu jest , następny bankomat Multibox w biedronce koło galerii tam wysadzą , to kwestia czasu. Może to będzie w tym roku A może w przyszłych latach Ale oni to zrobią. Widać że upodobali sobie takie zadupia i spokojne miejsca. Cwane chłopaki z tych bandziorów.

gaga
8 miesięcy temu

BARDZO DOBRZE JA SAM JUZ MYSLE ZEBY ISC KRASC

O S W
8 miesięcy temu

Jeszcze ich nie złapali ?!
Ostatnio bankomat przy komisariacie Policji w Odolanowie, teraz Międzybórz to nie przypadek, Policja do dzieła, ciekawe co będzie następne ???

Maria Magdalena
8 miesięcy temu

Bitcoina rozjebało a nie zaraz wysadzili no…

Rimac deweloper
8 miesięcy temu

Ładna banda

Do Kondzia
8 miesięcy temu

Jak masz dwie lewe pazury do roboty to nic dziwnego że nie masz pracy. Jesteś nieudacznikiem życiowym i tyle w temacie.

27
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x