Bracia walczą o życie po wypadku na motorowerze

Groźny wypadek na drodze krajowej nr 11. Po godzinie 19:00 doszło do zderzenia samochodu dostawczego marki Iveco z motorowerem, którym podróżowali dwaj bracia. – Najprawdopodobniej motorowerem kierował 17-letni mieszkaniec Trzebienia. Pasażerem był jego 14-letni brat. Policja ustala dokładne okoliczności zdarzenia – powiedział Radiu SUD sierż. Rafał Stramowski, oficer prasowy KPP Kępno.

Mężczyźni, którzy podróżowali motorowerem i zostali z bardzo ciężkimi obrażeniami ciała przetransportowani do szpitali w Ostrowie Wlkp. i Kaliszu. Kierowcą samochodu dostawczego był 38-letni mieszkaniec gm. Byczyna. Był trzeźwy. Poszkodowane osoby, nie posiadały przy sobie żadnych dokumentów. Do wypadku doszło w Piaskach k. Kępna.

Więcej zdjęć pod adresem:
https://www.radiosud.pl/

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wydarzenia weekendowe - rozpiska
Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
OSW
3 lat temu

Ale trzeba być pajacem bez wyobraźni lub po prostu samobójcą żeby jeździć po DK 25 rowerem i to jeszcze po zmroku, masakra ludzie nic nie myślą, a później oczywiście pretensje do całego świata tylko nie do siebie bo potrącenie …

Motorynka
3 lat temu

A na ścigaczach to dopiero dawcy organów są i potencjalni „mordercy”. Taki rozpędzony ścigacz jak wpadnie w poślizg to może zabić np. całą rodzinę jadącą autem. Motorowerzyści przynajmniej jeżdżą powoli, bo nie mają tyle mocy.

Tyk
3 lat temu

Współczuję rodzinie serce pęka, będzie dobrze ,musi być

Do Anestezjolog
3 lat temu

Do pracy dojeżdżam do Comforty i gówno ci do tego zazdrosny nierobie !!!!

Anestezjolog
3 lat temu

A na trasie Ostrów – Ociąż codziennie można spotkać o ok 5:45 samobójcę na rowerze.

5
0
Napisz co o tym sądziszx