12-letnie dziecko potrącone na hulajnodze

Udostępnij
Tweet

Wczesnym popołudniem doszło do potrącenia 12-letniego dziecka jadącego hulajnogą. Kierowca Toyoty jechał ulicą M. Skłodowskiej-Curie. Nagle przed maskę wjechało dziecko.

Wezwana na miejsce karetka zabrała poszkodowanego do szpitala. Tam nie stwierdzono obrażeń zagrażających życiu dziecka. Policjanci w obecności rodzica pouczyli sprawcę kolizji o obowiązujących przepisach ruchu drogowego. Kierowca samochodu będzie mógł prywatnie domagać się naprawy uszkodzonej maski.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Tak się skończyło spotkanie z wilkiem (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Hulajnoga
3 lat temu

Gowniaki na tych hulajnogach to wszystkie do ssypu zrzucić na żwirowni, przepisy fajne szykują się skończy ta samowolka i poruszanie się ulicami bez ubezpieczenia. Na kaflach po chodniku będziecie jeździć wolniej od roweru 🙂 łożyska wam z tych badziewi wypadną a ulice to będziecie podziwiac

Złośliwy
3 lat temu

Dziecko ma prawo do jazdy na hulajnodze, do korzystania z dworu i wyładowania swojej energii. Czy to hulajnoga, rower czy piłka. Jeżeli wasze (napiszę bez wulgaryzmu) dzieci siedzą cały czas przed kompem to nie znaczy że wszystkie tak będą robić. Ruch to zdrowie, a że są szkody. Rodzice zapłacą. Zawsze tak było, że dzieciaki łobuziwały narobiły jakiejś szkody A rodzic płacił. A reszta niech wyje do księżyca auuuu!

Xyz
3 lat temu

Zapraszam na osiedle Morena, tu też hulaj dusza. Dzieci po ciemku bez opieki na rowerze, hulajnodze. A samochody jeżdżą.

Gosia
3 lat temu

A dziecko nie powinno w tym czasie uczestniczyć w lekcjach być w domu przed komputerem.

Jan
3 lat temu

Ostatnio taki jeden tyle że dorosły zjechał z chodnika prosto na ulicę! Nawet się nie obejrzał nie spojrzał czy coś jedzie. A później jeden z drugim zdziwiony że wpadł pod samochód.

Hm
3 lat temu

Ciekawe co o tej porze robiło samo dziecko na hulajnodze. A to lekcji zdalnych nie ma…, gdzie rodzic.

Małolat
3 lat temu

Jeździmy po ulicy bo się lepiej jeździ A chodniki to nierówne są.

Civic
3 lat temu

Standard na drogach. Mi przed maskę wyskoczyły 3 małe egzemplarze z gatunku wróżbitów i znikaczy biżuterii. Pewnie dużo światowcy w UK się ukrywali bo pikowali pod prąd nie wiedząc, iż w PL mamy ruch prawostronny. Jak żyć? Jedziesz sobie spokojnie 120 w zabudowanym, a tu takie rzeczy.

Tom
3 lat temu

No i niech teraz ci pseudo rodzice bulą za zniszczony przez ich gówniaka samochód, na drugi raz albo go bedą pilnować albo spuszczą porządne lanie jak złapią na jeżdżeniu po ulicy

Kuku
3 lat temu

Widziałem niedawno jak gość na hulajnodze elektrycznej jechał pełną prędkością chodnikiem na Kaliskiej (od samego rynku) i tylko czekałem kiedy ktoś wyjdzie z któregoś sklepu prosto pod koła, tragedia gwarantowana!!! ludzie nic nie myślą…

21
0
Napisz co o tym sądziszx