OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kuriera spotkało nieszczęście. Co z paczkami?

Spory dramat spotkał kierowcę pracującego dla jednej z firm kurierskich. Podczas rozwożenia paczek doszło do pożaru w komorze silnika. Ogień dość szybko objął nie tylko komorę silnika, ale przedostał się także do kabiny pasażerskiej Iveco. 

Strażakom udało się ocalić część załadunkową, która uległa głównie okopceniu. Mężczyzna wykonujący usługi kurierskie nie miał wykupionego auto casco. Przestał je opłacać wraz z zakończeniem się leasingu. Straty wyceniane są na około 60 tysięcy złotych.

Akcja miała miejsce na ulicy Gołębiej w Ostrowie Wielkopolskim o godzinie 13.

13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Baron
8 godzin temu

Kurierka prawie zawsze na wlasnej dzialalnosci dla pana info ktory sie dziwi ze auto nalezalo do kuriera. Dziwie sie ze przestał oplacac ubezpieczenie skoro te auto to jego narzędzie pracy. Kurierka to ciężka praca nie raz nie dwa duzo godzin od samego rana wiec zmeczenie pewnie wyjdzie predzej czy pozniej mala nie uwaga na drodze jakas kolizja z winy kuriera i duze koszty z wlasnej kieszeni na naprawe auta a malo firm daje auto zastepcze takich gabarytow

pimpek
16 godzin temu

Czy ja dobrze rozumiem, że auto było prywatne kuriera, a nie firmy kurierskiej? Od kiedy wykonuje się pracę na swoim sprzęcie, a nie tym zapewnionym przez pracodawcę?

Gosc
17 godzin temu

Od kiedy samozapłon silnika podlega pod autocasco. Traktowane to jest jak usterka przez ubezpieczyciela. Więc autocasco nic by mu nie dało

Aaaa
18 godzin temu

No mi się udało dostałem paczkę przed pożarem

Tom
18 godzin temu

do Śmiechu warte
A wiesz, że to było jego narzedzie pracy? swoja drogą to głupota nie ubezpieczyć samochodu – narzędzia pracy bo leasing sie skończył, co teraz będzie robił?

Paul
1 dzień temu

Podziekowania dla pani stomatolog za szybką reakcję

1 dzień temu

PODZIĘKOWANIA DLA STRAŻAKÓW

seniortakaprawda
1 dzień temu

Będzie mógł sprzedać miedź. Nie musi opalać kabli.

Ja
1 dzień temu

Brawo strażacy

Kobieta zamawiająca
1 dzień temu

Biedny Pan rozwozi nasze paczki, a tu takie nieszczęście, dobrze że Panu nic się nie stało

13
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x