Wyremontowano 3-letni klub Seniora+

Dokładnie 5 lutego minęły trzy lata od otwarcia Klubu Senior+ przy ulicy Piłsudskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Zainteresowanie zajęciami w klubie jest ogromne, w styczniu zostało złożonych ponad 100 deklaracji uczestnictwa.

Po trzech latach działania klubu, przyszedł czas na odnowienie obiektu. Środki na ten cel przekazało Miasto Ostrów Wielkopolski.

– Mimo panującej pandemii i obostrzeń związanych z COVID-19, w styczniu nie próżnowaliśmy. Zostały odnowione wszystkie pomieszczenia. Przemalowano na jasne kolory ściany głównego pokoju rekreacyjno-telewizyjnego, sali ćwiczeń, korytarzy oraz sanitariatów. Zmieniono aranżacje tak, aby seniorzy czuli się bezpiecznie.

Mamy codzienne kontakty telefoniczne z uczestnikami, którzy nie mogą doczekać się ponownego otwarcia ich ulubionego miejsca spotkań. Oferujemy pomoc i dowiadujemy się, na jakie wsparcie czekają. Rozdajemy maseczki, rękawiczki jednorazowe, płyny dezynfekujące, gazety oraz ulotki na temat COVID-19 – mówi Maria Gryczka, prezes Stowarzyszenia „Ludzie dla ludzi”, które prowadzi klub i dodaje – Z niecierpliwością czekamy na możliwość udziału seniorów we wszystkich zaplanowanych zajęciach. Obecnie realizujemy zajęcia online z języka niemieckiego oraz spotkania z podróżnikiem. Na konsultacje indywidualne zaprasza dietetyk, radca prawny lub inni specjaliści w miarę zgłaszanego zapotrzebowania

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowe fakty w sprawie reanimowanej 18-latki (aktualizacja)
Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Michał
3 lat temu

Piękna inicjatywa i bdb pomysł.

karol
3 lat temu

zbędny wydatek obecnie seniorzy poddawani są programowi depopulacja +
czy redaktor już robi coś w temacie zgonów po szczepionce w Ostrowie ?
Sprawa zgłoszona już do Justyny Sochy, ale miło było by jak by Pan coś w tym temacie pierwszy wywęszył.

Halinka
3 lat temu

Super! Świetnie działacie. Oby tak dalej Stowarzyszenie „Ludzie dla ludzi”

3
0
Napisz co o tym sądziszx