SP4 ma być przeniesiona na Waryńskiego

Udostępnij
Tweet

Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego poinformowała o zamiarze przeniesienia podstawówki nr 4, obecnie zlokalizowanej przy ul. Kr. Jadwigi. Od września uczniowie mają kontynuować naukę w murach przy ul. Waryńskiego, gdzie była prowadzona Szkoła Uczniów Kreatywnych.

Obecnie w szkole prowadzonej przez Spółdzielnię Oświatową uczy się 270 uczniów. Szkoła popadła w kłopoty finansowe po likwidacji gimnazjum.

Prezydent Klimek przekonuje, że budynek przy Kr. Jadwigi wymaga gruntownej modernizacji, która potrwa do roku czasu i jej zdaniem nie będą mogły wtedy uczęszczać dzieci.

Jak oceniacie decyzję władz?

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wnuczka rozbiła babci samochód
Subskrybuj
Powiadom o

14 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ala i As
2 lat temu

już mnie nic nie zdziwi, rewitalizacje= dewastacje, a teraz niszczenie najstarszej podstawówki im Królowej Jadwigi, szkoły z tradycjami ….tak jest jak cymbały rządzą miastem

Królowa
2 lat temu

kolejna kretyńska decyzja naszej nieudolnej carycy

Ja
2 lat temu

Zamiast wydawać kasę na ten budynek lepiej doinwestować w sprzęt służb ratowniczych

WWWM
2 lat temu

Czyli teraz na cały,duży obszar pozostaje Edukator.Poza tym niedawno w pomieszczeniach po bibliotece uruchomiono oddział przedszkolny i co teraz z nim będzie?Nie rozumiem,czemu mają służyć te wszystkie zmiany.Dla mnie to jakaś bezmyślność i marnotrawienie pieniędzy.

14
0
Napisz co o tym sądziszx