Dachował na oczach policjantów

Udostępnij
Tweet

Policjanci z komisariatu w Przygodzicach jechali dość nowym radiowozem Kia przez Wysocko Małe. Z przeciwka nadjeżdżał Ford Focus, którego kierowca stracił panowanie nad autem.

Osobówka wpadła do rowu, ale  młodemu kierowcy nic się nie stało. Okazał się nim mieszkaniec tej właśnie miejscowości. Policjanci mieli szczęście, że ford nie wjechał w ich całkiem nowy radiowóz.

Na miejsce wezwano strażaków.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
To Ja Złodziej
3 lat temu

No no . Przyjrzał bym się stanu technicznemu temu pojazdowi , nie jestem rzeczoznawcą z PZM ale : akumulator wypadł , półosie wypadły a jeszcze gdybym się przyjrzał to bym co znalazł . A dlaczego tak mnie interesuje ? Bo na Toruńskich blachach , pewnie Wujek Tadek podarował 😀😀😀

MiEcIu
3 lat temu

Mieli szczęście że nowego policyjnego auta nie uszkodził ? Żałosne… myślałem że pieski spaceruja na smyczy i w kagancu A nie w nowej kia 😉

Nie przedstawiaj się*
3 lat temu

Jeden trup drogowy mniej

emilniewierny
3 lat temu

Stracił panowanie, pewnikiem nie dostosował ….Akumulator wypadł, zabierał do domu by mu ciepło było i nie zabezpieczał jak wkładał do samochodu.

Jasiu
3 lat temu

Słaba parówka z niego kierowca bombowca i tyle a co do Forda to szmelc bo nawet półosie wylataly

Marcin osw
3 lat temu

Młody brak doświadczenia

Cała prawda całą dobę tylko przypadkiem
3 lat temu

To tylko ford. Nie ma się co dziwić. Każdy wie ile jest wort

B-ardzo c-H-ętnie P-racuję
3 lat temu

A czy osoba odpowiedzialna za wyprodukowanie obuwia, które posiadał na sobie sprzedawca w czasie sprzedaży tego akumulatora widocznego na pierwszym zdjęciu wykonywała należycie swe obowiązki na powierzonym stanowisku pracy?

O S W
3 lat temu

No no nie ma co droga lux odśnieżona, nie pada już od poniedziałku/wtorku, ale jak widać gmina ma inne wydatki niż odśnieżanie dróg, a co tam niech się kierowcy martwią, oczywiście nie pochwalam młodego bo pewnie prędkość + brak doświadczenia zrobiły swoje.

(*)zany
3 lat temu

NIE ICH tylko nasze…..

10
0
Napisz co o tym sądziszx